Wiktoria Skowron i jej pierwsza piosenka! Wzruszający debiut wokalistki

2020-10-20 15:20 jj
Wiktoria Skowron z debiutanckim singlem. Piosenka Wiesz jak ze wzruszającym tekstem
Autor: Materiały prasowe idrecords Wiktoria Skowron z debiutanckim singlem. Piosenka Wiesz jak ze wzruszającym tekstem

Wiktoria Skowron to półfinalistka II edycji programu The Voice Kids z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, którą charakteryzuje piękny wokal, słowiańska uroda oraz niezwykle świadome podążanie wytyczoną przez siebie drogą. Więcej o najnowszym singlu artystki przeczytasz na ESKA.pl.

Wiktoria Skowron z debiutanckim singlem. Piosenka Wiesz jak ze wzruszającym tekstem. Wiktoria Skowron wyniosła bardzo dużo wiedzy z drużyny Dawida Kwiatkowskiego w programie The Voice Kids. W związku z tym singiel, który zaprezentowała charakteryzuje się ciekawym brzmieniem, pięknym wokalem. Sama artystka może pochwalić się słowiańską urodą oraz muzyczną dojrzałością. O czym jest debiutancki singiel Wiktorii Skowron?

ESKA XD #005

Wiktoria Skowron z debiutanckim singlem. O czym jest utwór Wiesz jak?

Debiutancki singiel Wiesz Jak to efekt współpracy zagranicznych i polskich producentów – m.in. Anthoniego Little, Andrew Lane’a, Mavooi oraz Adiego Owsianika. To utwór w umiarkowanym tempie łączący cechy popowego, melodyjnego brzmienia wraz z elementami wzniosłej ballady. Cechą kluczową utworu jest ujmująca melodia oraz aż 3-częściowy bridge, który doskonale oddaje złożoność tej tylko z pozoru prostej piosenki. Wiesz jak jest piosenką, która ma dawać nadzieję. Mówi o tym, że każdy ma prawo znaleźć swoją drogę do szczęścia. A co o swoim utworze mówi sama artystka?

Dla mnie ta piosenka jest spełnieniem moich najskrytszych marzeń. Warto uwierzyć w siebie. Teraz ty zaufaj sobie i przenieś się do swojego własnego świata.

Najnowsze