Wierzę w Lepszy Swiat - Bracia. Posłuchaj nowego singla Braci na Eska.pl [AUDIO]

2013-02-22 14:06

Wierzę w Lepszy Świat to tytuł nowego singla zespołu Bracia. Muzykę skomponował Piotr Cugowski z Marcinem Trojanowiczem. To kolejna po Nad Przepaścią piosenka Braci, która ma szansę stać się wielkim przebojem nadchodzącej wiosny! Posłuchaj Wierzę w Lepszy Świat Braci  na Eska.pl.

Bracia, autorzy hitu Nad Przepaścią powracają z nowym singlem. Piosenka Wierze w Lepszy Świat ukazała się pod koniec lutego 2013, a już została zauważona przez fanów i stacje radiowe. Fani zespołu są zachwyceni wokalem Braci, o czym piszą na ich facebookowym profilu!

Zobacz na Eska.pl Nad Przepaścią Braci podczas Eska Music Awards 2012

Zespół Bracia tworzą Piotr i Wojciech Cugowscy, synowie Krzysztofa Cugowskiego, wokalisty Budki Suflera. Grupa istnieje od 1997 roku, ale znaczące sukcesy zaczęli odnosić kilka lat później. W 2002 roku wygrali koncert debiutów na festiwalu w Opolu. Dotychczas ich największym hitem jest piosenka Nad Przepaścią, która nominowana była do Eska Music Awards 2012.

Zobacz Wierzę w Lepszy Świat - Bracia

Nie czytałeś jeszcze?

Oskary 2013. Sprawdź na Eska.pl gdzie oglądać transmisję Oskarów 2013

EP

 


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze