Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2021 - gwiazdy. Kto śpiewa kolędy 24 grudnia w TV?

i

Autor: POLSAT / WBF Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2021 - gwiazdy. Kto śpiewa kolędy 24 grudnia w TV?

Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2021 - gwiazdy. Kto śpiewa kolędy 24 grudnia w TV?

2021-12-23 12:47

24 grudnia, w Wigilię Bożego Narodzenia odbędzie się wspólne kolędowanie z Polsatem i wyjątkowymi artystami. W tym roku najpiękniejsze kolędy w wykonaniu topowych gwiazd zabrzmią w murach neogotyckiego Kościoła Mariackiego w Katowicach. Kto wystąpi podczas Wielkiego Kolędowania z Polsatem 2021? Przekonajcie się sami.

Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2021 - gwiazdy uświetnią wigilijny wieczór! Kto śpiewa kolędy 24 grudnia w TV? Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas pełen radości, wzruszeń, spotkań z bliskim. Choć za oknem sypie śnieg, w sercu robi się wyjątkowo ciepło. Dekorujemy wspólnie pierniki, przygotowujemy świąteczne potrawy, ubieramy choinkę i oczywiście kolędujemy. By oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę upłynęło w jeszcze radośniejszej atmosferze, polecamy popołudnie wypełnione wspaniałymi pieśniami bożonarodzeniowymi, które wprowadzą nas w świąteczny nastrój. Kolędowanie w TV 2021 rozpocznie się przed 13:00. W programie znajdą się archiwalne koncerty z poprzednich lat, które zostały zarejestrowane w kościołach w Świętej Lipce. Widzowie obejrzą również koncert Golec uOrkiestra. Kolędowanie z Janem Pawłem II, a na zakończenie o godz. 16:50 przeniesiemy się do Kościoła Mariackiego w Katowicach na tegoroczne kolędowanie!

Życzenia bożonarodzeniowe 2021 - krótkie, śmieszne, piękne

Muzyczne gwiazdy składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!

Wielkie Kolędowanie 2021 - gwiazdy

W tym niezwykle uroczystym koncercie wystąpią: Natalia Kukulska, Halina Mlynkova, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Igor Herbut, Golec uOrkiestra, Ania Rusowicz, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Antek Smykiewicz, Michał Jurkiewicz, Robert Janowski, Patryk Cebulski, Adam i Jakub Zdrójkowscy, Piotr Sołoducha. Zobaczymy też wyjątkowy rodzinny występ: Krzysztof Cugowski zaśpiewa razem z synami, Piotrem i Chrisem.

Koncert kolęd 2021 TVP, Polsat, TVN - transmisja w TV i ONLINE. O której oglądać?

Widzowie będą mogli posłuchać wielu niepowtarzalnych interpretacji m.in. takich pieśni, jak Oj maluśki, maluśki, Cicha noc, ,Dzisiaj w Betlejem, W żłobie leży, Przybieżeli do Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi. Wykonawcom będzie towarzyszyła Grott Orkiestra, Orkiestra Dęta KWK Mysłowice-Wesoła i Chór Śląsk. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Adam Zdrójkowski.

Sonda
Jak najczęściej składasz życzenia?