Wielkanoc 2019 - bardzo długi weekend! Od kiedy do kiedy wziąć wolne?

2019-03-03 17:39 A.D.
Wielkanoc 2019
Autor: East News / LUKASZ SOLSKI

Czas płynie szybko i już teraz warto pomyśleć o zaplanowaniu naszych urlopów na kolejne miesiące. W tym roku będziemy mieć wyjątkową okazję do dłuższego odpoczynku jeszcze w kwietniu! Wszystko za sprawą kilku świąt, które obchodzić będziemy niemal jedno po drugim! Jak to możliwe? Od kiedy i do, kiedy warto wziąć wolne w pracy? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Wielkanoc to wyjątkowy czas, który poświęcamy rodzinie. Wielu z nas wyjeżdża, by spotkać się z bliskimi i pragnie spędzić, jak najwięcej czasu. W 2019 będziemy mogli cieszyć się nimi jeszcze dłużej, bo święta wypadają tuż przed majówką! Ten zbieg okoliczności oznacza, że jeśli dobrze zaplanujemy urlop, możemy mieć nawet dwa tygodnie wolnego! 

Przeczyta też: Imię dla dziecka hitem internetu. Nikt nie wie czy to chłopiec, czy dziewczynka!

Wielkanoc i Majówka 2019 - kiedy przypadają dni wolne? 

Dniem wolnym od pracy w kwietniu jest 22.03. Wtedy wypada Poniedziałek Wielkanocny. Już tydzień później cieszyć będziemy się wolnym w 1 i 3 maja. Co jedna z pozostałymi dniami?

Wielkanoc i Majówka 2019 - kiedy warto wziąć wolne?

Aby cieszyć się długim wolnym, powinniśmy wziąć wolne od 23 do 1 maja. Łącznie będzie to jedynie 6 dni, podczas gdy wypoczywać będziemy 16 dni! Warto zatem już teraz udać się do szefa i poprosić o urlop.

Najnowsze