Screen z koncertu Wakacyjne Hity Wszech Czasów

i

Autor: TVP VOD

Wpadka na koncercie TVP! Damian Ukeje uratował upadającą wokalistkę

2021-08-09 19:36

W programach transmitowanych na żywo nietrudno o wpadki. Podczas koncertu Wakacyjne Hity Wszech Czasów zaliczyła ją jedna z biorących udział w przedsięwzięciu wokalistek. Upadającej artystce na pomoc ruszył zwycięzca show The Voice of Poland Damian Ukeje.

Wpadki są właściwie wpisane w organizację wydarzeń transmitowanych na żywo. Decydując się na produkcję takiego przedsięwzięcia, trzeba być przygotowanym na różne sytuacje. Przekonała się o tym jednak z wokalistek biorących udział w organizowanym przez Telewizję Polską koncercie Wakacyjne Hity Wszech Czasów. W trakcie trwającego dwie godziny widowiska widzowie mogli usłyszeć najpopularniejsze utwory, które każdemu kojarzą się z latem i wakacjami. Na scenie zaprezentowali się między innymi Urszula, Ewelina Lisowska oraz zwycięzca The Voice of Poland Damian Ukeje, który wykonał hit Oprócz błękitnego nieba z repertuaru Marka Jackowskiego. Artysta okazał się bohaterem wydarzenia, gdy bardzo szybko zareagował na wpadkę, jaką na oczach milionów widzów zaliczyła jedna z wokalistek. Idąca obok niego kobieta zapatrzyła się w nagrywającą ją kamerę i spadła ze sceny. Reakcja zwycięzcy telewizyjnego show była natychmiastowa!

Wpadka w TVP

Do zdarzenia doszło pod sam koniec emitowanego przez TVP koncertu. Wszyscy biorący udział w wydarzeniu artyści wyszli na scenę w rytm wielkiego hitu Budki Suflera. Jedna z wokalistek nie zauważyła, że idzie tuż przy krawędzi i w pewnym momencie spadła ze sceny. Wpadkę tę uchwyciły kamery. Miała ona jednak sporo szczęścia, gdyż obok niej szedł Damian Ukeje. Zwycięzca The Voice of Poland ani przez moment nie zastanawiał się, co robić i rzucił się na pomoc koleżance po fachu. Z pewnością zastanawiacie się, jak nazywa się artystka, która zaliczyła niefortunny upadek. To Dorota Kopka - chórzysta Urszuli, która tego dnia występowała na scenie. Co ciekawe, właśnie tego dnia obchodziła swoje urodziny.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!