Wielka brytyjska gwiazda w Polsce 2019! Data w sieci przed oficjalnym ogłoszeniem!

2019-06-14 12:08 RW
Wielka brytyjska gwiazda w Polsce 2019! Data w sieci przed oficjalnym ogłoszeniem!
Autor: screen z teledysku na YouTube: The Fault In Our Stars - Charli XCX - Boom Clap (YouTube/ Charli XCX) Wielka brytyjska gwiazda w Polsce 2019! Data w sieci przed oficjalnym ogłoszeniem!

Artystka mająca na koncie wiele hitów numer 1, współprac z największymi gwiazdami muzycznej sceny oraz wokalistka potrafiąca błyskawicznie rozbujać publiczność - wraca do naszego kraju! Data koncertu została ujawniona, zanim poinformowali o tym organizatorzy. Tego wydarzenia nie możecie przegapić!

Wielka brytyjska gwiazda w Polsce 2019! Jedna z największych gwiazd światowej sceny muzycznej, po wielu współpracach z czołowymi artystami, powraca do naszego kraju. Teledyski wokalistki mają na koncie kilkaset milionów wyświetleń na YouTube, a sama wielokrotnie cieszyła się z miejsca 1. list sprzedaży. Mowa o Charlotte Aitchison, powszechnie znanej jako Charli XCX! Koncert w Polsce, autorki hitu Boom Clap czy Break The Rules będzie wyjątkowym wydarzeniem.

Charli XCX w Polsce 2019 - DATA, MIEJSCE

To będzie jeden z ostatnich większych koncertów w 2019 roku. Czeka nas idealne zakończenie koncertowego roku. Charlie XCX w Polsce 2019 wystąpi bowiem 12 listopada 2019. Miejscem jej show będzie warszawski Klub Stodoła. Artystka wystąpi w naszym kraju w ramach promocji albumu Charlie, który pojawi się 13 września 2019 roku. Krążek promują single 1999, w którym pojawia się Troye Sivan oraz Blame It On Your Love z Lizzo.

Charlie XCX na europejskiej części trasy koncertowej wystąpi również w Glasgow, Londynie, Oslo, Berlinie, Hamburgu, Pradze, Madrycie, Milanie, Amsterdamie czy Moskwie.

Charli XCX w Polsce 2019 - bilety

Koncert Charlie XCX w Polsce został ogłoszony, zanim poinformował o tym organizator wydarzenia. Sama wokalistka udostępniła daty swoich koncertów w serwisach społecznościowych. Dystrybucją wejściówek zajmuje się Live Nation. Na tę chwilę nie ma szczegółów dotyczących cen i startu dystrybucji. Pewne jest to, że bilety na Charlie XCX rozejdą się w błyskawicznym tempie!

Najnowsze