Widzowie The Voice of Poland w szoku. Edyta Górniak zaskoczyła swoją decyzją

2020-09-28 12:17 Maksymilian Kluziewicz
Edyta Górniak
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Jedenasta edycja The Voice of Poland trwa w najlepsze. Widzowie po raz kolejny mogą liczyć na wielkie zaskoczenia - zarówno pod względem talentu uczestników, jak i decyzji jurorów. Jednym z największych zaskoczeń ostatniego odcinka było przyjęcie przez Edytę Górniak do swojej drużyny młodej wokalistki, która zaśpiewała jej piosenkę. O szczegółach na ESKA.pl.

The Voice of Poland 11 - Edyta Górniak zaskoczyła swoją decyzją zarówno pozostałych trenerów, jak i internautów. Zaśpiewać na żywo utwór jednego z jurorów to wielka odwaga. W szczególności, gdy jest to piosenka z repertuaru jednej z największych i najbardziej uznanych diw polskiej sceny muzycznej. Na taki krok odważyła się jednak Aleksandra Matyka. 17-latka postanowiła zawalczyć o miejsce w programie piosenką To nie ja, z którą Edyta Górniak zajęła drugie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji w 1994 roku. Zdaniem widzów i internautów, wykonanie dalekie było jednak od poziomu, jaki zaprezentowali inni starający się o miejsce w muzycznym show. Mimo tego, trenerka zdecydowała się w ostatniej chwili odwrócić w stronę uczestniczki i przyjąć ją do swojej drużyny.

Decyzja Edyty Górniak mocno zaskoczyła oglądających show, jak i samych trenerów, którzy nie wcisnęli guzika. W sieci pod występem Aleksandry pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci nie kryją swojego oburzenia. Jak swoją decyzję argumentuje Edyta Górniak?

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w The Voice of Poland! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Edyta Górniak zaskoczyła w The Voice of Poland

Występ w takim programie jak The Voice of Poland wiąże się z ogromnym stresem dla uczestników. Zrobić wszystko, by zachwycić jurorów - taki cel mają pojawiający się na castingach wokaliści i wokalistki. Z takim założeniem do show przyszła też Aleksandra Matyka, która zaśpiewała To nie ja. Jej umiejętności nie porwały jednak widzów.

- Moim zdaniem były co najmniej 3 osoby, na których występ nikt się nie odwrócił, a zaśpiewali pięknie, bez fałszów, z wyczuciem. I tym bardziej nie rozumiem tej decyzji.

- Widziałem... słyszałem... nie rozumiem czemu nie odwrócono się przy innych dobrze śpiewających osobach...

- Nie jestem ekspertem śpiewu, ale moim zdaniem nie zaśpiewała tej piosenki w swojej tonacji tylko w jakiejś dziwnie obniżonej... I nie wyszło to najlepiej - piszą po oficjalnym wideo internauci.

Co zatem sprawiło, że Edyta Górniak postanowiła dać szansę swojej nastoletniej fance?

- To jest bardzo trudny utwór. Tam było kilka bardzo pięknych i kilka troszeczkę nieudanych momentów. (...) Zdecydowałam się odwrócić dlatego, że mimo że jest jeszcze dużo pracy do wykonania, to jest w tobie bardzo duży potencjał. To jest zawsze motywujące dla trenera, żeby pomóc odkryć istocie, która nie jest to końca świadoma swoich możliwości, tę esencję - wyznała jurorka. 

Najnowsze