GWIAZDY

Widzowie oburzeni punktacją dla Dagmary Kaźmierskiej. W studiu słychać było buczenie!

2024-03-04 16:02

Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" już za nami. W mediach zdecydowanie najwięcej mówi się o debiucie Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Para zatańczyła walca wiedeńskiego, wprawiając publiczność w magiczny nastrój. Jurorzy show, z Iwoną Pavlović na czele, nie szczędzili jednak słów krytyki. Na widowni słychać było gwizdy i buczenie!

Na ten występ czekali wszyscy. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zatańczyli walca wiedeńskiego na parkiecie "Tańca z gwiazdami" w rytm wielkiego hitu Zbigniewa Wodeckiego, niegdyś jurora w show, "Lubię wracać tam, gdzie byłem". "Królowa życia" zadedykowała występ babci, która była wielką wielbicielką formatu. Przez cały czas trwania spektaklu uśmiech nie schodził ani z twarzy Dagmary, ani Marcina. Doceniła to obecna w studiu publiczność, która nagrodziła parę gromkimi brawami, a także widzowie przed telewizorami. Nieco mniej zachwyceni byli jednak jurorzy. Szczególnie mocno dostało się im od Iwony Pavlović. "Czarna Mamba" zmiażdżyła Dagmarę, mówiąc:

Dagmaro! Jak zaczęłaś tańczyć, włączyłaś speeda, myślałam, że rozwalisz scenę! Mało tego - wyskakiwałaś z rytmu, a to jest już katastrofa.

Obecni w studiu wielbiciele "królowej" i internauci stanęli w jej obronie. Pod postem na Instagramie "TzG" zaroiło się od komentarzy.

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Widzowie stanęli w obronie Dagmary Kaźmierskiej

Surowa ocena tańca Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela rozsierdziła internautów. Iwona Pavlović przyznała parze... zaledwie 2 punkty! Pod fragmentem występu pojawiło się całe mnóstwo komentarzy, za sprawą których widzowie wyrazili swoje niezadowolenie z punktacji.

- Szczerze? Myślałam, że będzie dużo gorzej! A Dagmara z uśmiechem i sympatią podeszła do zadania. Pani Iwona powinna spuścić powietrze, coś czuję, że będzie jechać po Dagmarze, bo Daga nie da sobie w kaszę dmuchać

- Jak na jej kontuzje, było całkiem nieźle. A jury niech wyciągnie kija z 🍑, bo noty dają jakby to konkurs dla profesjonalnych tancerzy był.

- Całkowicie niesprawiedliwie przyznane pkt! Nie wiem, czy miało to za zadanie zmotywować telewidzów do wysyłania głosów, ale taniec zdecydowanie powinien być wyżej oceniony! Był bajeczny!

- Nie wiem skąd ta punktacja naprawdę. Jak na kobietę z kontuzją poradziła sobie naprawdę dobrze. Oczywiście że nie było perfekcyjnie, ale nie dla profesjonalistów jest ten program. Jak dla mnie było pięknie i z klasą - czytamy.

Jak widać, "królowa życia" może liczyć na wsparcie fanów, a to w tym programie jest najważniejsze!

Quiz "Taniec z Gwiazdami". Dopasuj tancerza do gwiazdy. Foremniak, Koroniewska, Liszowska i inni

Pytanie 1 z 15
Małgorzata Foremniak w 2. edycji "Tańca z gwiazdami" tańczyła z: