Wiatr & Gromee poprawiają wakacyjną aurę! 30-sekund teledysku Aura [TYLKO U NAS]

2022-07-28 11:51
Wiatr & Gromee poprawiają wakacyjną aurę! 30-sekund teledysku Aura [TYLKO U NAS]
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Wiatr & Gromee poprawiają wakacyjną aurę! 30-sekund teledysku Aura [TYLKO U NAS]

Środek wakacji to dobry czas, by wypuścić letni banger! Do takiego wniosku doszedł Wiatr, który nawiązał współpracę z Gromeem, czołowym producentem w naszym kraju. Jak brzmi piosenka Aura? Zanim poznacie ją w całości - przedpremierowy, 30-sekundowy fragment teledysku możecie obejrzeć, tylko na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2022: Wiatr po chwilowej ciszy spowodowanej pracą w studiu, w końcu zaczyna odsłaniać karty nowego projektu i dzieli się z fanami nową muzyką! Krakowski raper połączył siły z Gromee, czyli krakowskim producentem, który tym samym po raz pierwszy oficjalnie zaprezentował rapową produkcję. Aura to wakacyjny utwór, który zdecydowanie ma szansę na to, żeby zostać jednym z hitów lata! Klubowo brzmiący banger trafił już do propozycji Rap20 w Radiu ESKA i walczy o wejście do ścisłego zestawienia najlepszych hip-hopowych kawałków w Polsce. Jak brzmi piosenka Aura? Premiera singla 29 lipca 2022 i wiemy, że nie możecie się doczekać. Dlatego też, tylko na ESKA.pl, możecie zobaczyć przedpremierowo 30 sekund teledysku, za który odpowiedzialny jest Kooza.

Wiatr i Gromee w rapowym bangerze Aura! [PRZEDPREMIEROWO]
Wiatr - Aura
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy

Wiatr - kim jest?

Mateusz Wiatr, urodzony 2 maja 1996 roku w Krakowie. Swoja przygodę z muzyką rozpoczął jako DJ, prezentując muzykę w lokalnym radiu oraz okolicznych klubach. W 2013 zaczął tworzyć swoje pierwsze nagrania. Przełomowym rokiem w działalności Wiatra okazał się 2016, kiedy to dolączył do ekipy SB Maffija, co pozwoliło trafić jego muzyce do większego grona słuchaczy. Jego utwory to mieszanka rapu z r&b, ale jak sam mówi, nie zamyka się pozostałe gatunki. Wszystkie najpopularniejsze kawałki Wiatra zostały zebrane w jedna składankę i wydane na płycie "Mati Wiatr", która swoje premierę miała 10 listopada 2017 roku.

W 2019 roku raper dołączył do wytwórni Sony Musci Polska, pod szyldem której wydal "Koktajl Mixtape", w sklad którego wchodzi diamentowy singiel "Testarossa" (feat. be vis, Sobel) blisko 100 mln odtworzeń w serwisach streamingowych. Obecnie Mateusz pracuje nad nowym wydawnictwem, które ukaże się w pierwszej połowie 2023.

Gromee - piosenki, kariera

Gromee (Andrzej Gromala) to człowiek orkiestra. Jego przeboje stale goszczą na rotacjach największych stacji radiowych. Na koncie ma imponującą serię platynowych singli, ponad 100 milionów streamów swoich nagrań na Spotify i ponad 200 milionów ich odtworzeń na YouTube. Był też headlinerem prestiżowych festiwali EDM, a na scenie występował w towarzystwie takich postaci, jak Mariah Carey, Sting, Elton John czy Steve Aoki. Ponadto jako pomysłodawca cyklu koncertów pod nazwą Orcheston zaprezentował klasyczne utwory z repertuaru muzyki elektronicznej i tanecznej w nowych opracowaniach, z wykorzystaniem stuosobowej orkiestry. Był wreszcie jurorem w popularnym programie telewizyjnym Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jednak specjalnością Gromeego są współprace z wokalistkami i wokalistami działającymi na rynku międzynarodowym.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze