White 2115 i Luna - piosenka dla Puma Talents rozgrzeje słuchaczy!

2019-09-10 15:04
White 2115 i Luna - piosenka dla Puma Talents rozgrzeje słuchaczy!
Autor: Puma Talents White 2115 i Luna - piosenka dla Puma Talents rozgrzeje słuchaczy!

Postać Luny idealnie wpasowuje się do nietuzinkowej ekipy PUMA Talents. Artystka pochodzi z Kijowa i jest obecnie jedną z najpopularniejszych artystek na Ukrainie i w Rosji - jej utwory osiągają milionowe odsłony! Oryginalna twórczość Luny jest mieszanką klubowych syntezatorów, melancholijnych tekstów oraz dopracowanych efektów wizualnych. Poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl

White 2115 i Luna - piosenka dla Puma Talents to singiel którego szczególnie wyczekują fani polskiego rapera. Luna pochodzi z Kijowa i jest obecnie jedną z najpopularniejszych artystek na Ukrainie i w Rosji. W ramach trzeciej odsłony, artystka szykuje wyjątkowy utwór w duecie z White 2115 – efekty ich współpracy usłyszmy już wkrótce! Jej przygoda z muzyką narodziła się w Los Angeles, jednak to silna więź z domem najbardziej inspirowała ją do tworzenia, dlatego postanowiła wrócić do Kijowa i tam się rozwijać. Luna dba nie tylko o jakość swojej muzyki, ale także o swój wizerunek, współpracując z ciekawymi nazwiskami świata mody. Dzięki swej oryginalności znakomicie odnajduje się wśród artystów należących do grona PUMA Talents.

White 2115 i Luna - piosenka 

PUMA Talents jest inicjatywą, poprzez którą marka wspiera działania młodych, zdolnych artystów sceny muzycznej. To już trzecia odsłona projektu marki PUMA, dzięki której młodzi muzycy znajdują przestrzeń do wspólnego tworzenia. W ostatnich miesiąc mieliśmy okazję poznać jej ambasadorów i zobaczyć efekty ich kreatywnej pracy. Już wkrótce usłyszmy, co LUNA i WHITE 2115 przygotowali w ramach inicjatywy PUMA Talents. Obiecujemy, że jest na co czekać! 

Najnowsze