Wet Fingers - Bajo Bongo. Zobacz nowy klip. Szykuje się przebój lata i parkietów! [VIDEO}

2014-04-01 17:15

Wet Fingers to duet, który tworzą DJ Adamus i Mafia Mike'a. Ich najnowsza propozycja na hit wiosny/lata 2014 to kawałek Bajo Bongo, który możecie już zobaczyć i usłyszeć na ESKA.pl!

Bajo Bongo to najnowsza propozycja Wet Fingers, którą zamierzają podbić wiosenne i letnie listy przebojów - a przede wszystkim parkiety! Przypomnijmy, że wcześniej ten kawałek wykonywała m.in. Natasza Zylska czy tez królowa disco-polo Shazza.

Wet Fingers, czyli DJ Adamus i Mafia Mike to duet, który zadebiutował w 2006 roku numerem Nu Limit - remiksem piosenki Bez Ograniczeń grupy Kombi. W 2008 wydali debiutancką płytę Hi Fi Superstar. Znalazło się na niej 13 numerów + bonus track, utrzymane w klimacie muzyki house. Wśród nich nie zabrakło remiksów, m.in. Izabeli Trojanowskiej, De Mono, Banda i Wanda oraz Zdzisławy Sośnickiej.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Teraz nadszedł czas na remiks numeru Bajo Bongo. - Po raz kolejny sięgają po polski sampl. Tym razem klimat lat 60-tych w oprawie tech housowej - czytamy na YouTube 001Records.

Wet Fingers - Bajo Bongo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze