wersow

i

Autor: screen z YouTube/WERSOW

Wersow nagrała TikToka ze swoim dziadkiem. To nowy król internetu?

2021-12-08 11:11

Wersow to najpopularniejsza dziewczyna w polskim internecie. Choć swoje życie prywatne trzyma na uboczu, to niedawno zdecydowała się pokazać swojego kochanego dziadka. Ich wspólny TikTok zrobił furorę w sieci, a internauci okrzyknęli staruszka nowym królem internetu. Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie!

Wersow to najpopularniejsza influencerka i youtuberka w naszym kraju. Swoją przygodę w internecie zaczynała u boku swojego chłopaka Karola 'Friza' Wiśniewskiego, jednak w szybkim tempie okazało się, że kariera w internecie jest właśnie dla niej! Widzowie pokochali ją za ciepło które płynie z jej serca, a także energię, którą wkładała w nagrywanie materiałów. Choć podczas tej długiej drogi napotkały ją nie tylko same pozytywny, to nie poddała się i cały czas szła za ciosem. W końcu stała się najpopularniejszą gwiazdą sieci podobnie jak Friz i dziś nie może odpędzić się od swoich fanów! Weronika chroni swoje życie prywatne i nie pokazuje rodziny, ani swojego rodzinnego domu. Wyjątkiem były jedynie zdjęcia i wideo nagrane z rodzeństwem - starszym bratem Kacprem i młodszą siostrą Nadią, która widać że jest jej największą fanką! Teraz Werka zrobiła wyjątek i pokazała w sieci swojego dziadka. Internet oszalał!

Wersow kiedyś i dziś

Wersow nagrała TikToka z dziadkiem

Weronika Sowa ze względu na to, że jest bardzo rozpoznawalna, chroni prywatność swoich bliskich. Jednak teraz zrobiła wyjątek i... nagrała tańczącego TikToka ze swoim dziadkiem - Emilem. Staruszek skradł ujęcie uśmiechając się do kamery, a z tyłu w rytm świątecznych brzmień zatańczyła Werka z Nadią. To wideo rozczuliło internautów do tego stopnia, że nazwali dziadka Emila królem internetu! Obok tego wideo nie da się przejść obojętnie.

- cudowna rodzina ❤️

- ale cudny dziadek?

- nowy król internetu ??❤️

- pozdrawiam dziadka Emila, idolki ?

- jejku ale Nadusia się zmieniła, a dziadek Emil wymiata

- cudny dziadek słodko ?????????