Weronika Woszczek - wiek, wzrost, mąż, wywiady, ciekawostki, zdjęcia. Kim jest

i

Autor: screen z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/weronikawoszczek/ / screen z filmu na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCmaYg2IcgY9t5WDbwNqpGNg Weronika Woszczek - wiek, wzrost, mąż, wywiady, ciekawostki, zdjęcia. Kim jest

NOWA GWIAZDA

Weronika Woszczek - wiek, wzrost, mąż, wywiady, ciekawostki, zdjęcia. Kim jest?

2024-02-22 12:11

Weronika Woszczek zyskała ogromną popularność za sprawą rozmów z zawodnikami gal freak-fightowych. Internauci od razu ją pokochali i wróżą jej ogromny sukces influencerskim, ale też dziennikarskim w świecie. Młoda, zawsze uśmiechnięta, przygotowana do pracy i piękna dziewczyna, została zaproszona do współpracy przez Sylwestra Wardęgę. Kim jest Weronika Woszczek? Czego o niej nie wiecie? Poznajcie ją bliżej już teraz!

Spis treści

 1. Weronika Woszczek - kim jest?
 2. Weronika Woszczek - wiek
 3. Weronika Woszczek - wzrost
 4. Weronika Woszczek - mąż
 5. Weronika Woszczek - muzyka i taniec
 6. Weronika Woszczek - zdjęcia
 7. Weronika Woszczek - gdzie mieszka?
 8. Weronika Woszczek - zawód i YouTube
 9. Weronika Woszczek - ciekawostki

Weronika Woszczek - kim jestWiek, wzrost, mąż wywiady są kluczowymi słowami, które pojawiają się obok jej nazwiska w wyszukiwarce. Oznacza to, że właśnie te kwestie interesują polskich internautów zauroczonych młodą dziennikarką. Od razu ją pokochali za sprawą rozmów, jakie przeprowadza i publikuje na łamach kanału Wspaniałe Wywiady. Rozmowy to jedno, ale furorę robią też zdjęcia Weroniki Woszczek. Wiele topowych gwiazd polskiej sceny muzycznej, czy influencerskiej może pozazdrościć jej liczby zaserduszkowanych fotografii. Przepiękna dziewczyna zbiera od 10 do 25 tysięcy polubień, tylko na Instagramie! Co więcej jej profil śledzi ponad 115 tysięcy użytkowników. Weronika Woszczek na naszą prośbę opowiedziała i zdradziła nieznane fakty ze swojego życia!

Weronika Woszczek - kim jest?

Weronika Woszczek jest gwiazdą mediów społecznościowych, a oprócz tego dziewczyną, która zyskała na popularności za sprawą rozmów publikowanych na kanale Wspaniałe Wywiady. Pierwszy raz zaczęła przepytywać gwiazdy freak-fightów na konferencji Fame MMA 14, 4 kwietnia 2022. Ciekawostką jest to, że byłam wtedy 2 tygodnie po zabiegu szycia łąkotki, chodziłam o kulach i miałam zakaz stawania na prawej nodze, więc cały wieczór stałam tylko na lewej, zdradziła nam Weronika. Na konferencję zaprosił ją Sylwester Wardęga, który wybrał właśnie ją i Kasix jako pierwsze dziennikarki na jego nowym kanale. Stało się to po tym, gdy wysłałam maila zgłoszeniowego na ogłoszony przez niego casting. Dziewczyna nie uważa się jeszcze za dziennikarkę, bo twierdzi, iż musi się jeszcze sporo nauczyć: - póki co po prostu lubię rozmawiać z ludźmi i staram się to robić jak najlepiej.

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Weronika Woszczek - wiek

Ile lat ma Weronika Woszczek? Młoda gwiazda świata internetu ma 28 lat.

Weronika Woszczek - wzrost

Ile wzrostu ma Weronika Woszczek? To obok wieku podstawowa kwestia, która ciekawi internautów. Mierzy 168 centymetrów wzrostu.

Weronika Woszczek - mąż

Czy Weronika Woszczek ma chłopaka? Czy jej serce jest wolne? Piękna, młoda dziewczyna jest w szczęśliwym związku. Co więcej ma męża i jak sama nam napisała: - Mój mąż nie jest osobą publiczną.

Weronika Woszczek - muzyka i taniec

Gram na skrzypcach od prawie 20 lat, skończyłam szkołę muzyczną II stopnia, komponowanie i tworzenie muzyki to moja pasja. Drugą największą pasją jest pole dance, który pozwala mi wyrzucić z siebie wszystkie emocje na treningach i podczas tańca, wzmocnić się i poczuć się bardziej pewną siebie. Uwielbiam w tym sporcie możliwość przekraczania swoich granic, napisała nam Weronika Woszczek.

Weronika Woszczek - zdjęcia

Weronika Woszczek - gdzie mieszka?

Miejsce zamieszkania Weroniki Woszczek, a tak naprawdę miasto, z którego pochodzi również jest w kręgu zainteresowań jej fanów. Pochodzę z Kosmolowa pod Olkuszem, wyprowadziłam się do liceum do Katowic, a potem na studia do Krakowa. Teraz mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim, zdradziła nam dziewczyna przeprowadzająca rozmowy na kanale Wspaniałe Wywiady.

Weronika Woszczek - zawód i YouTube

Weronika Woszczek uwielbia się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Otworzyła swój kanał, na którym prowadzi dłuższe "podcastowe" rozmowy, na które chce zapraszać nie tylko osoby związane z Fame MMA. Z zawodu jest natomiast front-end developerem, PM-em - managerem projektów webowych i e-commerce’owych oraz skrzypaczką. Studia teleinformatyczne wybrała ze względu na jej miłość do matematyki, do szukania rozwiązań dla skomplikowanych zadań i chęć poszerzenia swojej wiedzy związanej z prężnie rozwijającą się branżą, jaką jest IT. Od stycznia 2024 współpracuje z Krzysztofem Stanowskim w Kanale Zero.

Weronika Woszczek - ciekawostki

Weronika Woszczek zdradziła nam nieznane lub też nieujawniane do tej pory fakty z jej życia.

 • Bardzo lubię długo spać (jeżeli nie ustawię budzika mogę spać nawet 12-13 godzin), najwięcej energii mam wieczorem, często zaczynam nad czymś pracować po północy, a jeżeli muszę coś zrobić wcześnie rano, to jestem bardzo nieporadna, zawsze się o coś potknę lub coś upuszczę.
 • Kocham trylogię Władcy Pierścieni, sagę Wiedźmin, ale moją ulubioną książką jest Człowiek w Poszukiwaniu Sensu - Viktor Frankl.
 • Mam wieczory, kiedy słucham analizy geopolitycznej Bartosiaka lub rozważań nad ideologicznymi zagadnieniami na kanale Szymon Mówi lub Wojna Idei, a mam też takie, gdy chcę tylko obejrzeć Friends lub Gilmore Girls i nie skupiać się na niczym ? Top programem według mnie jest "Katastrofa w przestworzach".