Weronika Juszczak - nowa piosenka Sprint z wyjątkowym teledyskiem!

2020-03-24 21:04
Weronika Juszczak z nowym teledyskiem. Klip do utworu Spring już w sieci!
Autor: Materiał Prasowy/My Music Weronika Juszczak z nowym teledyskiem. Klip do utworu Spring już w sieci!

Weronika Juszczak jest jedną z najbardziej charyzmatycznych artystek młodego pokolenia, która ani trochę nie boi się muzycznych wyzwań! Nowy singiel utalentowanej dziewczyny jest już w sieci i w szybkim tempie zdobywa kolejnych słuchaczy. Sprawdź, na ESKA.pl o czym jest najnowszy kawałek artystki!

Weronika Juszczak jest młodą wokalistką, która na swoim koncie ma niejeden sukces! Jej celem w życiu jest przede wszystkim tworzenie muzyki, a także poprzez swój śpiew dawanie innym radości. Do tej pory artystka nagrała kilka autorskich wersji znanych hitów m.in. Rather Be od Clean Bandit. Weronika na swoim kanale w serwisie YouTube opublikowała niedawno swój najnowszy klip pt. Sprint. Dziewczyna dała się poznać wszystkim, jako artystka, która nie boi się nieco odważniejszego podejścia do muzyki pop. Mądrze łączy energetyczne rytmy, a pop miesza z rockiem i R'n'B. Tak też jest w przypadku najnowszego singla piosenkarki.

O czym jest nowy kawałek Weroniki? Piosenka Sprint opowiada o tym, że nasze życie coraz bardziej przyspiesza. Codziennie dążymy do dużej ilości wrażeń, ale traktujemy je dość powierzchownie. Te szybkie tempo przenosimy także na nasze związki i relacje z innymi ludźmi. Do czego jednak ten pęd może prowadzić? Czy w życiu chodzi jedynie o szybkość i intensywność?

Weronika Juszczak - Sprint

Singiel powstał dzięki współpracy Weroniki z Juliuszem Kamilem, który wcześniej odpowiedzialny był za tworzenie hitów Roxany Węgiel, Marcina Sójki czy Natalii Zastępy. Dzięki temu powstało naprawdę dobre połączenie chwytliwego rytmu i tekstu, którego sens jest bliski każdemu. Piosence Sprint towarzyszy także specjalnie nagrany teledysk, który dobrze wpisuje się w klimat całego kawałka. Wiadomo także, że singiel jest zapowiedzią zbliżającej się płyty Weroniki, która ukaże się w pierwszej połowie 2020 roku

Najnowsze