Wanessa Mocza z utworem Nie poddawaj się. Za piosenką stoją zagraniczne gwiazdy?

2020-11-18 15:08
Wanessa Mocza z utworem Nie poddawaj się. Za piosenką stoją zagraniczne gwiazdy?
Autor: Materiały prasowe idrecords Wanessa Mocza z utworem Nie poddawaj się. Za piosenką stoją zagraniczne gwiazdy?

Nie poddawaj się to nowocześnie brzmiący utwór w stylistyce elektronicznego popu i hip-hopu z domieszką R&B z awangardowymi, nieco alternatywnymi akcentami określającymi osobowość artystki. Czy za singlem Wanessy stoją zagraniczne gwiazdy? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Wanessa Mocza z utworem Nie poddawaj się. Za piosenką stoją zagraniczne gwiazdy? Utwór Wanessy promuje akcję #niepoddawajsię integrującą ponad blisko 70 tys. społeczność z myślą o szansie na spełnienie marzeń dla młodych ludzi z pasją. Uczestnicy prezentują swoje umiejętności m.in. w śpiewie, tańcu, fotografii, modelingu, graniu na instrumentach, a nawet dziennikarstwie, pisaniu wierszy i innych zdolnościach mniej lub bardziej łączących się z muzyką. Wybrani z nich dostaną możliwość praktycznego rozwijania swoich umiejętności w ramach profesjonalnych działań.

ESKA XD #009

Wanessa Mocza z utworem Nie poddawaj się. Za piosenką stoją zagraniczne gwiazdy?

Piosenka powstała we współpracy z amerykańskim kompozytorem i producentem – Andrew Lane – twórcą światowych hitów m.in. Keshy, Lila Wayne’a, Drake’a i Becky G, a także legendarnego boysbandu Backstreet Boys – w sumie jego utwory sprzedały się w liczbie ponad 50 mln egzemplarzy! Utwór opowiada o dążeniu do marzeń w kontekście samej próby osiągania wymarzonego celu, co jest już dużym osiągnięciem i wygraną samego ze sobą.

Najnowsze