Waldemar Kasta poprowadzi Roztańczony Narodowy! Pasuje?

2017-09-13 17:29
Waldemar Kasta poprowadzi Roztańczony Narodowy! Pasuje?
Autor: fot. EAST NEWS Waldemar Kasta poprowadzi Roztańczony Narodowy! Pasuje?

Waldemar Kasta prowadzącym Roztańczony PGE Narodowy! Kim jest i skąd go znacie? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

Waldemar Kasta prowadzącym Roztańczony PGE Narodowy! Obok niego koncert poprowadzi Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jerzy Mielewski. Wiadomość może zaskoczyć, tym bardziej, że znany raper z K.A.S.T.A. Skład, pojawi się w towarzystwie gwiazd Disco Polo. Na jednej scenie wystąpi m.in. Zenon Martyniuk, Radek Liszewski, Bayer Full. Wszystko już 23 września 2017.

Waldemar Kasta - kim jest prowadzący Roztańczony PGE Narodowy

Waldemar Kasta - wrocławski raper, autor tekstów i założycie i zespołu K.A.S.T.A. Skład. Zadebiutował na przełomie 1998 i 1999 roku z płytą, która ukazała się w gazecie Klan. Od 2007 roku współpracuje z KSW - jest ring announcerem, spikerem, ale prowadzi również gale dla telewizji POLSAT. W 2013 roku po 20 latach na rynku muzycznym przechodzi na 'hip-hopową' emeryturę. Rapera możecie kojarzyć z hitu Globalnie, Mroza!

Roztańczony Narodowy 2017 - bilety na koncert w Warszawie

Autor: brak danych

Roztańczony Narodowy 2017 coraz bliżej. Sparwdź, gdzie i za ile kupisz bilety na te wydarzenie.

Roztańczony PGE Narodowy odbędzie się 23 września w Warszawie. Na scenie wystąpi zespół Bayer Full, Boys, Akcent oraz Weekend. Gwiazdą wieczoru będzie Alvaro Soler! Przystojny Hiszpan razem z Moniką Lewczuk wykona hit Libre!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze