Wakacyjna Trasa Dwójki - Żywiec 2021. Zabawa w rytm gorących hitów [ZDJĘCIA]

2021-07-05 12:53
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Żywiec
Autor: TVP

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w niedzielę 04.07.2021 zagościła w mieście na południu Polski. Telewizja Polska wraz z zaproszonymi gwiazdami bawiła się w Żywcu. To była naprawdę świetna impreza! Na scenie pojawili się uwielbiani przez widzów wokaliści, a publiczność nie zawiodła. Zobacz zdjęcia z koncertu!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Żywiec 4.07.2021 był kolejnym przystankiem Telewizji Polskiej. Impreza zaczęła się o godzinie 20:25. Spektakularna scenografia w postaci gigantycznego „kaseciaka”, ruchome podesty w roli gigantycznych kaset magnetofonowych, wirujące szpule, góralskie trąbity, naładowani wakacyjną energią tancerze, za sprawą których scena wpada w wibracje, widowiskowe efekty multimedialne, ujęcia z dronów ukazujące niezwykłe piękno beskidzkiej przyrody oraz… plejada gwiazd w przebojowym repertuarze! To była naprawdę udana impreza. Niektórzy już czekają na następne wakacje na kolejny koncert w Żywcu w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Zarówno artyści, jak i publiczność pod sceną świetnie się bawili. Zobaczyć to można na zdjęciach w galerii, którą możesz znaleźć niżej. 

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Żywiec. Kto wystąpił?

Na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Żywcu pojawiło się wiele gwiazd. Na scenie dla publiczności i widzów TVP zaśpiewali:

  • Álvaro Soler
  • Krywań
  • Odessa Band
  • Enej
  • Sławomir
  • Weekend
  • Pectus
  • Classic
  • Kasia Moś

 Widzowie Telewizji Polskiej nie mogą się już doczekać kolejnego koncertu. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 - gdzie, gwiazdy

Wakacyjna Trasa Dwójki powróci już 10 lipca 2021. Wyjątkowo odbędzie się ona w sobotę. Tym razem TVP zorganizuje koncert w zupełnie innej części Polski. Pojedziemy nad morze, do Świnoujścia. Na scenie pojawią się między innymi zwyciężczynie Eurowizji Junior - Roksana Węgiel i Viki Gabor. Nie zabraknie też gwiazd muzyki disco polo. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze