Wakacyjna Trasa Dwójki w Stężycy 2022 - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?

2022-07-30 11:46
Wakacyjna Trasa Dwójki: Wielkie święto w Stalowej Woli! 30 lat disco polo wielkie gwiazdy i niesamowite duety!
Autor: AKPA / Podlewski

Wakacyjna Trasa Dwójki pod tytułem Lato, Muzyka, Zabawa trwa w najlepsze! Podczas tegorocznej edycji festiwalu wyjątkowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej zagrają w 10 miastach. Już niedługo impreza zawita do Stężycy, która mieści się na malowniczym Pomorzu. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać wydarzenie?

Stężyca już niedługo stanie się stolicą Wakacyjnej Trasy Dwójki! Kto wystąpi na koncercie z cyklu Lato, Muzyka, Zabawa? To już czwarta edycja wydarzenia, które od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Podczas imprezy w Wilnie zagrały między innymi gwiazdy takie jak Sławomir, Stachurski, Karolina Stanisławczyk, Komodo, Andre, Kuba Szmajkowski i Daria. Podczas imprezy w Stężycy również nie zabraknie wielkich gwiazd! Kiedy, gdzie i o której oglądać wydarzenie? Odpowiadamy na najważniejsze pytania na temat Wakacyjnej Trasy Dwójki w Stężycy.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - TRASA. Kiedy i gdzie koncerty TVP Lato Muzyka Zabawa?

Wakacyjna Trasa Dwójki - Chełm. Najbardziej przebojowa impreza lata!

Wakacyjna Trasa Dwójki w Stężycy - kiedy, gdzie oglądać?

Wakacyjna Trasa Dwójki zawita do Stalowej Woli 7 sierpnia 2022. Motywem przewodnim imprezy są Hity Wszech Czasów. Koncert standardowo rozpocznie się o godzinie 20. Ze względu na to, że miejsca są nienumerowane warto jest jednak zjawić się nieco wcześniej by zająć jak najlepsze! Transmisje koncertu można oglądać o tej samej porze na kanale TVP 2.

Wakacyjna Trasa Dwójki w Stalowej Woli - bilety

Dla wszystkich fanów imprez z cyklu Lato, Muzyka, Zabawa mamy dobre wieści. Wejście na wszystkie koncerty w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki jest bezpłatne!

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - oglądasz?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze