W The Voice of Poland próbował aż dwa razy! Teraz w końcu wyruszył na podbój rynku muzycznego

Jędrzej Skiba
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Przez jedenaście edycji The Voice of Poland przewinęło się wielu utalentowanych wokalistów. Jednym z nich jest Jędrzej Skiba, który próbował swoich sił w VI i XI edycji telewizyjnego show. Po ponad roku od finału podopieczny Urszuli Dudziak postanowił przypomnieć o sobie wielbicielom swojego talentu i zaprezentował nowy singiel, który zapowiada nowy rozdział w jego karierze.

Jędrzej Skiba powraca! Finalista ostatniej edycji cieszącego się niesłabnącą popularnością programu muzycznego wypuścił do sieci swój kolejny singiel, który zwiastuje tak bardzo oczekiwany przez wszystkich fanów jego talentu debiutancki album studyjny. Młody wokalista dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w aż dwóch odsłonach The Voice of Poland. Widzowie programu mogą kojarzyć go z VI edycji telewizyjnego show, gdzie występował ze swoją siostrą Julią, jak również z ostatniej, XI, gdzie zaprezentował się już jako solista. Pod skrzydłami Urszuli Dudziak Jędrzejowi udało się dotrzeć aż do samego finału, gdzie ostatecznie, decyzją widzów, najlepszy okazał się Krystian Ochman. Brak wygranej nie zniechęcił jednak piosenkarza. Wręcz przeciwnie! Uwielbiany przez fanów formatu uczestnik podzielił się właśnie swoją kolejną autorską kompozycją, której tytuł to Szczerze. Za słowa, muzykę i produkcję odpowiada sam Jędrzej. Internauci zdają się być nim oczarowani.

Jędrzej Skiba z The Voice of Poland powraca

Singiel Szczerze miał swoją premierę 14 maja wraz z teledyskiem. Do tej pory wygenerował "zaledwie" niespełna 3 tysiące odsłon, co spotkało się z niedowierzaniem ze strony wszystkich fanów, którzy zgodnie twierdzą, że Jędrzej zasługuje na znacznie większą rozpoznawalność. W komentarzach pod klipem można znaleźć same słowa zachwytu. Posłuchajcie najnowszego kawałka finalisty ostatniej edycji The Voice of Poland już teraz. Ma szansę na odniesienie wielkiego sukcesu?

The Voice Kids. Ten wykon rozłożył Kwiatkowskiego na łopatki
Najnowsze