Vixen w szpitalu - jaki jest stan zdrowia rapera?

2021-03-08 14:03 jj
Vixen w szpitalu - jaki jest stan zdrowia rapera?
Autor: Materiały prasowe VIXEN Vixen w szpitalu - jaki jest stan zdrowia rapera?

Vixen to polski raper, wokalista i producent muzyczny. Od 2016 roku oficjalny reprezentant wydawnictwa MaxFloRec, wcześniej współpracował z wytwórnią RPS Enterteyment prowadzoną przez Rycha Peję. Artysta ma na koncie kilkanaście płyt. W 2011 roku raper był uczestnikiem pierwszej edycji Młodych Wilków Popkillera obok m.in. takich zawodników, jak: Gedz, Bisz czy Białas. Raper wylądował w szpitalu na początku marca 2021 roku. Jaki jest stan jego zdrowia?

Vixen w 2019 roku wydał album Serce, który zadebiutował na 10. pozycji OLiS-u. Wśród gości na płycie pojawili się: Gedz, Pokahontaz, B.R.O, Lilu, Skip, Meek, Oh Why?, Skorup, Teabe oraz KaeN. Do najpopularniejszych numerów artysty należą: Falala, Romantyczna miłość ft. Mery Spolsky i Melodio. Raper na początku marca, na swoim Instagramie w relacji, wrzucił zdjęcie ze szpitala. Poinformował, że przebywa pod kroplówką. Jaki jest jego aktualny stan zdrowia? Sprawdziliśmy to dla Was.

blameZ z utworem Plac budowy chce podbić sieć. Uda mu się?

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

Vixen w szpitalu - jaki jest stan zdrowia rapera?

Artysta od początku marca 2021 roku przebywa w szpitalu. U rapera zdiagnozowano problemy kardiologiczne. Ostatnio Vixen w swojej relacji na Instagramie spacerował po szpitalnych korytarzach wraz z kroplówką. Pokazał również, że odbył badanie EKG. Jak czytamy w oświadczeniu MaxFloRec, premiera albumu i singla, może zostać przełożona. Fani rapera w serwisach społecznościowych podnoszą go na duchu i życzą szybkiego powrotu do zdrowia. Na chwilę obecną stan Vixena nie jest ciężki, ale wymaga hospitalizacji.

Najnowsze