Violet Oliferuk - Oliwia Socha: BITWA w Voice of Poland 10. Która wokalistka poradziła sobie lepiej?

2019-10-20 9:15 aw
The Voice of Poland 10
Autor: Materiały Prasowe

Dojście do etapu bitew w The Voice of Poland to już nie lada wyczyn. Mimo że uczestnicy programu doskonale o tym wiedzą, każdy z nich marzy o wygranej, dlatego na scenie walczą do samego końca. Zarówno Violet, jak i Oliwia podczas bitwy dały z siebie wszystko. Niestety tylko jedna z nich mogła bezpiecznie przejść do następnego etapu.

Violet Oliferuk - Oliwia Socha: BITWA w Voice of Poland 10. Która z wokalistek okazała się lepsza w tym pojedynku? Ich trener, Michał Szpak, wybrał dla nich trudny i wymagający repertuar. Czy okazały się wystarczająco dobrze przygotowane, aby rzucić na kolana publiczność? Mimo że obie mogą pochwalić się pięknymi głosami, Michał musiał wybrać jedną z nich.

Violet Oliferuk - Oliwia Socha: BITWA w Voice of Poland 10

Dziewczyny z grupy Michała wykonały utwór z repertuaru Amy Winehouse - Valerie. Trzeba przyznać, że trener postawił je przed niełatwym zadaniem. Mimo że zarówno Violet, jak i Oliwia, poradziły sobie z tym utworem świetnie, zasady tego programu są nieubłagane.

Michał w tej bitwie postawił na Violet i to ona mogła bezpiecznie przejść dalej. Dla Oliwii przygoda z The Voice of Poland nie skończyła się jednak na tym etapie. Jej wyjątkowy głos zachwycił Kamila Bednarka, który zdecydował się na kradzież.

Najnowsze