Viki Gabor

i

Autor: ESKA

Viki Gabor śpiewa Toxic Love. Tylko u nas PREMIEROWE wykonanie nowego hitu gwiazdy

2021-11-26 11:25

Viki Gabor nie zwalnia tempa. Po hicie Moonlight czas na... Toxic Love. Nowa piosenka młodej gwiazdy już podbija serwisy cyfrowe, a na ESKA.pl mamy dla was coś wyjątkowego. Jesteście ciekawi, jak brzmi nowy utwór wokalistki na żywo? Tylko u nas znajdziecie premierowy fragment Toxic Love w wersji LIVE!

Nowa piosenka Viki Gabor podbija sieć. Młoda gwiazda ani na moment nie zwalnia tempa i dwa lata po zwycięstwie na Eurowizji Junior prezentuje swój kolejny utwór Toxic Love, który zapowiada jej drugi w karierze album studyjny. Premierowy kawałek to kolejny dowód na to, że Viki Gabor potrafi odnaleźć się w każdej stylistyce. Tym razem nie mamy do czynienia z R&B, jak w przypadku jego poprzednika Moonlight, a z bałkańskimi rytmami. Gdy tylko pojawiły się pierwsze zapowiedzi numeru, internauci porównali go do... twórczości Kayah z czasów jej współpracy z Goranem Bregoviciem. Jeśli jesteście ciekawi, jak Viki Gabor wypada w swoim nowym utworze na żywo, to dobrze trafiliście. Jakiś czas temu odwiedziliśmy artystkę na planie teledysku do kawałka i poprosiliśmy ją o to, by zaśpiewała jego fragment specjalnie dla czytelników ESKA.pl. Nie trzeba jej było długo namawiać!

Sonda
Podoba ci się nowy utwór Viki?

Viki Gabor śpiewa Toxic Love na żywo

Wyprodukowana przez Tribbsa piosenka Toxic Love ma szansę na podbicie list przebojów! Już teraz możecie posłuchaj jej także w wersji LIVE. Specjalnie dla was Viki Gabor zaśpiewała fragment swojego najnowszego singla Toxic Love, a to wykonanie to... prawdziwy SZTOS!

Viki Gabor PREMIEROWO śpiewa Toxic Love