Viki Gabor

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Viki Gabor przez lata mieszkała w Wielkiej Brytanii. Urodziła się jednak w innym kraju. Tego mogliście o niej nie wiedzieć!

2024-06-20 12:12

O Viki Gabor bez wątpienia można powiedzieć, że jest obywatelką świata. Piosenkarka dopiero od kilku latach mieszka w Polsce. Zanim wraz z rodziną przeniosła się do Krakowa, gdzie przebywa do tej pory, żyła w Wielkiej Brytanii. Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że urodziła się w innym kraju. Życie na walizkach jest motywem przewodnim jej nowej, trzeciej w dorobku płyty.

Viki Gabor przygotowuje fanów do wydania nowej, trzeciej w swoim dorobku płyty. Tym razem motywem przewodnim wydawnictwa jest tryb życia, jaki prowadzi piosenkarka. O 16-letniej jeszcze Gabor bez wątpienia można powiedzieć, że jest obywatelką świata. Artystka biegle posługuje się trzema językami: polskim, angielskim oraz romskim, choć jak mówi, to z tym pierwszym ma największe problemy. Osoby krytykujące sposób wypowiadania się młodej gwiazdy zapominają o tym, że właściwie połowę życia spędziła ona w Wielkiej Brytanii, stąd łatwiej jej wyrażać swoje myśli w języku angielskim. Nie sposób jednak nie docenić pracy, jaką Viki włożyła w poprawę swoich zdolności lingwistycznych. I chociaż to Wielka Brytania była przez lata domem zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, to urodziła się ona w innym kraju. O tym fakcie z jej życia mogliście zapomnieć!

Zobacz też: Ostatnie zdarzenia nie zatrzymały Viki Gabor. Ma potężne plany na najbliższe tygodnie!

Dlaczego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu?

Gdzie urodziła się Viki Gabor?

16-letnia wokalistka prowadzi życie na walizkach. Praca wymusza na niej ciągłe bycie w trasie. Viki nie mieszka na co dzień w Warszawie, tylko w Krakowie, więc kiedy tylko ma zaplanowane działania promocyjne, musi pokonać kilkaset kilometrów. Do tego dochodzą też koncerty w ramach trasy po całej Polsce i wyjazdy zagraniczne. Materiał na nową płytę nagrywała bowiem w Londynie. Taki tryb życia jest znany Wiktorii właściwie od zawsze. Artystka urodziła się w Hamburgu, w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, aż w końcu razem z całą rodziną przeprowadziła do Polski. Jak wyznała w rozmowie z ESKA.pl, nie wyklucza w przyszłości wyprowadzki. 

Myślę, że ja w ogóle nigdy w życiu nie będę nigdzie mieszkać tak na stałe, tylko przeprowadzać się z miejsca do miejsca, bo lubię to, lubię poznawać nowe osoby. Wszędzie jest inaczej. To też jest fajne - powiedziała.

Listen on Spreaker.