Viki Gabor

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Viki Gabor promienieje i ma dla fanów małą zagadkę! Szykuje się nowy hit lata?

2021-05-12 8:53

Viki Gabor to idolka wielu nastolatek. Jej hitów słucha każdy, a stylizacjami inspiruje się przede wszystkim młodzież. Teraz młoda artystka wręcz promienieje, a w dodatku sprawiła swoim fanom małą zagadkę. Szykuje się nowy hit nadchodzącego lata?

Viki Gabor to prawdziwa muzyczna perełka. To bez żadnego ale gwiazda polskiej muzyki pop. Choć od kilku lat robi zawrotną karierę w branży, to z pewnością ta dobra passa będzie trwała jeszcze bardzo długo. Jej nazwisko znane jest nie tylko w naszym kraju, ale także na świecie! To właśnie ją doceniła między innymi wytwórnia płytowa Universal Music Japan, udostępniając na swoim InstaStories jej wersję Superhero z Eurowizji Junior 2020. To właśnie dzięki wygranej Konkursu Piosenki dla Dzieci, o Viki jest dziś głośno wszędzie! 13-letnia artystka jest wzorem do naśladowania. Mimo iż nie wygrała The Voice Kids nie poddała się i pokazała na co ją stać. Teraz ponownie idzie po nowe osiągnięcia, a w dodatku przy tym niesamowicie promienieje! Szykują się nowe, letnie brzmienia?

Viki Gabor ma miliony fanów, którzy zasypują ją wiadomościami. Czy ma czas, żeby im odpisać?

Viki Gabor - nowa piosenka

W 2021 roku skończy 14 lat, a już wie o niej prawie cały świat! Viki Gabor to nie tylko muzyczny diament, ale także niesamowita inspiracja. Dziewczyna ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami, dlatego dosyć często dzieli się z nimi różnymi ciekawostkami. Teraz pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami ze studia muzycznego, które oznaczają tylko jedno. Viki Gabor nagrywa nową piosenkę! Co to będzie? Na ten moment nie znamy szczegółów, ale Viki z pewnością niedługo wszystkim je zdradzi. Co ciekawe, jej wierni fani snują domysły już od jakiegoś czasu, że muzyczne nowości które tworzy, będą nieco inne niż dotychczas.Powód? Zmiana wizerunku Viki na nieco streetowy i luzacki. Przypomnijmy, że płyta Getaway (Into My Imagination) składała się z radiowych oraz popowych piosenek przypominających twórczość między innymi Dua Lipy. Czy teraz będzie inaczej? Czas pokaże.

O kim mowa - Viki Gabor, Cleo, a może Justin Bieber? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto dubbingował mewę w bajce SpongeBob: na suchym lądzie?