Viki Gabor i Gromee WYSTĘPEM na Sylwestrze rozbili bank! Pierwszy raz Worth It na żywo

Viki Gabor i Gromee WYSTĘPEM na Sylwestrze rozbili bank! Taneczne show z Worth It
Autor: Gromee / Facebook Viki Gabor i Gromee WYSTĘPEM na Sylwestrze rozbili bank! Taneczne show z Worth It

Viki Gabor i Gromee razem na jednej scenie, to spełnienie marzeń wielu fanów. Krakowski producent pierwszy raz zaprezentował wersję na żywo swojego wielkiego hitu Worth It. Był prawdziwy ogień, o czym możecie przekonać się już teraz!

Viki Gabor i Gromee - występ na Sylwestrze 2020 to show dwóch gwiazd, które mają za sobą bardzo owocny rok. W przypadku młodej artystki, laureatki Eurowizji Junior, był to rok szczególny. Wydała swoja debiutancką płytę, jej teledyski zebrały kilka milionów wyświetleń na YouTube, a single odtwarzane były przez słuchaczy na całym świecie. Viki zadebiutowała również w roli jurorki w programie Szansa na Sukces. O wyjątkowym roku może mówić również Gromee. Drugi rok z rzędu był dyrektorem muzycznym Eurowizji Junior, odnosił sukcesy z hitami Powiedz mi, Another Day, Sweet Emotions. Jak sam uważa nie jest to najważniejsze. Andrzej Gromala 11 października świętował narodziny córeczki, Heleny.

Krystian Ochman jakiego nie znacie! Wywiad o The Voice of Poland, Eurowizji i nie tylko

Viki Gabor i Gromee - występ na Sylwestrze

Viki Gabor i Gromee pierwszy raz pojawili się razem na scenie, podczas Sylwestra 2020. Wcześniej młoda wokalistka jedynie wystąpiła solowo śpiewając oficjalny hymn Eurowizji Junior, który skomponował krakowski producent, czyli Move The World. Niespodzianką jest to, że duet pojawił się na scenie, by zaprezentować utwór Worth It. Piosenka, za którą odpowiada Andrzej Gromala, to jeden z największych, radiowych hitów grudnia 2020. 

Piosenka Worth It jest w sumie piątym solowo wydanym utworem przez krakowskiego producenta w 2020. Jak brzmi na żywo? Przekonaliśmy się podczas Sylwestra z Dwójką. 

Najnowsze