Viki Gabor, Harry Styles, Slider & Magnit i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-12-06 14:01 RW
Viki Gabor, Harry Styles, Slider & Magnit i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art Viki Gabor, Harry Styles, Slider & Magnit i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Święta coraz bliżej, więc największe gwiazdy robią niespodzianki swoim fanom. Harry Styles ujawnił swój kolejny singiel z albumu Fine Line, Liam Payne wypuścił debiutancki album, a zespół Komodo powrócił z następcą hitu Is This Love. Co premierowo w New Music Friday w Radiu ESKA 6.12.2019? Które hity podbiją serca słuchaczy zimą 2019? Przekonajcie się sprawdzając listę - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne tuż przed świętami Bożego Narodzenia zalały rynek muzyczny! W Mikołajki, 6 grudnia, idealnym prezentem są nowe piosenki, teledyski, ale również świeże albumy od największych muzycznych gwiazd. Camila Cabello przedstawiła światu swój drugi krążek studyjny, który nosi tytuł Romance. Z płyty pochodzi hitowy singiel Senorita. Na rynku dostępny jest również nowy materiał od The Chainsmokers. Na płycie amerykańskiego duetu gościnnie pojawia się m.in. Kygo, Sabrina Claudio, Amy Shark czy Bebe Rexha. 6 grudnia 2019 to zdecydowanie jednak dzień dla wszystkich fanów One Direction. Nie dość, że Liam Payne wypuścił swój debiutancki album LP1, to na dodatek Niall Horan wypuścił drugi singiel z płyty Put A Little Love On Me, a Harry Styles ujawnił kolejną muzyczną część albumu Fine Line. Mowa o Adore You, które pojawi się jako jedna z premier w New Music Friday w Radiu ESKA. Z pewnością też tego utworu nie zabraknie na jedynym koncercie Stylesa w Polsce już 10 maja. Co jeszcze premierowo?

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 6.12.2019

New Music Friday w Radiu ESKA 6.12.2019 to nowa piosenka Harry'ego Stylesa, ale również świąteczny singiel Viki Gabor. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 odświeżyła utwór Stevie'ego Wondera z 1967 roku. Ciekawe, jak spodoba się wam utwór What Christmas Means To Me. Z nowym utworem powraca również rosyjski duet Slider & Magnit. Twórcy hitu Morze stworzyli teraz równie dobrze bujające Loneliness. 

Premiery w New Music Friday w Radiu ESKA 6.12.2019:

  • Harry Styles - Adore You
  • Shanguy - Desolee (Paris/Paname)
  • Viki Gabor - What Christmas Means To Me
  • Tungevaag - Knockout
  • Slider & Magnit - Loneliness
  • DJ Pantelis & Nick Saley - Sweet Lullaby
  • Komodo feat. Michael Shynes - Rush Of Blood
  • Kamille & Next Town Down - Santa
  • Monsta X - Middle of the Night
  • Madison Mars - I Will Let You Down (feat. Klara)
Najnowsze