Viki Gabor flirtuje z chłopakiem w teledysku? Nowy zwiastun Toxic Love

2021-11-24 12:22
Viki Gabor PEWNIAKIEM na dorosłej Eurowizji? Gwiazda jasno o swojej przyszłości
Autor: fot. dscll Viki Gabor PEWNIAKIEM na dorosłej Eurowizji? Gwiazda jasno o swojej przyszłości

Viki Gabor powraca z nową piosenką. Dwa miesiące po premierze singla Moonlight przyszedł czas na utwór Toxic Love. Młoda artystka opublikowała zwiastun teledysku do tej propozycji. Okazuje się, że pokaże się z zupełnie nowej strony. W klipie pojawi się chłopak, który będzie zainteresowany nastolatką. Czy Viki zerwie z dziecięcym wizerunkiem?

Viki Gabor zasłynęła w drugiej edycji programu The Voice Kids, gdzie dotarła do finału. Później wygrała Szansę na sukces i dostała bilet na Eurowizję Junior 2021. Tam zdobyła dla Polski drugie zwycięstwo z rzędu. Zapewniła to piosenka Superhero, która później stała się jednym z największych hitów radiowych. Od tamtej pory Viki Gabor jest jedną z najważniejszych postać w polskim świecie muzyki pop. Osiągała wiele sukcesów. Teraz powraca z nową piosenką, która nosi tytuł Toxic Love. Będzie to nowe brzmienie w dyskografii Viki Gabor. Do tej pory nastolatka nagrywała muzykę pop, w niektórych piosenkach inspirowane polskim folklorem lub muzyką R&B. Teraz czas na kawałek z brzmieniem... orientalnym! To jednak nie koniec. Pojawił się zwiastun teledysku, który może być przełomowy w karierze gwiazdy.

Viki Gabor w Radiu ESKA o singlu Moonlight i nadchodzącej płycie. Będzie raperką?

Wywiad z Viki Gabor

Viki Gabor zaskakuje teledyskiem do Toxic Love

We wtorek 23 listopada 2021 Viki Gabor opublikowała zwiastun nowego teledysku. W klipie do piosenki Toxic Love będziemy mogli zobaczyć zwyciężczynię Eurowizji Junior w nieznanej do tej pory roli. Teledysk opowie historię miłosną dwójki nastolatków. W trailerze możemy już zobaczyć chłopaka, który będzie starał się zdobyć serce Viki. Premiera już 26 listopada br. Zobacz zwiastun niżej.

Sonda
Czy Viki Gabor to polska Ariana Grande?

Viki Gabor - najpopularniejsze piosenki

  • Superhero
  • Time
  • Getaway
  • Ramię w ramię
  • Not gonna get it
  • Forever and the night
  • Afera
  • Moonlight
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze