Vanessa Paradis zaśpiewa z Johnnym Deppem! [VIDEO]

2013-04-10 18:04

Vanessa Paradis pracuje nad nową płytą. Wśród gości, jakich zaprosiła do wspólnego śpiewania jest Johnny Depp. Chociaż para rozstała się po 14 latach małżeństwa, mają ze sobą bardzo dobry kontakt. Love Songs, nowy album wokalistki, na którym usłyszymy jej byłego męża ukaże się w maju 2013!

Vanessa Paradis kończy pracę nad nową płytą. Album zatytułowany Love Songs ukaże się w maju 2013. Na płycie usłyszymy duet z Johnnym Deppem, znanym między innymi z filmu Piraci z Karaibów. Popularny aktor i wokalistka byli parą przez 14 lat. Są rodzicami dwójki dzieci. Kryzys w ich małżeństwie spowodował, że para podjęła decyzję o rozwodzie. Nadal pozostają jednak w bardzo dobrych stosunkach o czym świadczy fakt, że to właśnie Johnny wystąpi na nowej płycie Vanessy.

>>>Vanessa Paradis - posłuchaj największych przebojów wokalistki

Vanessa Paradis jest jedna z najpopularniejszych wokalistek francuskich. Słuchacze na całym świecie poznali ją dzięki przebojowi Jo Le Taxi. Jej pozostałe hity to między innymi Be My Baby we współpracy z Lennym Kravitzem oraz Manolo Manolette.

Zobacz Jo Le Taxi - Vanessa ParadisNie czytałeś jeszcze?

Justin Bieber walczy z Barackiem Obamą o nagrodę Webby

EPPodziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze