W The Voice Kids w jej stronę nie odwrócił się nikt! Teraz wygrała Eurowizję Junior 2020

Valentina
Autor: YouTube

Jedenastoletnia Valentina ma wielkie powody do radości. Reprezentantka Francji zdobyła najwięcej głosów zarówno od jurorów, jak i internautów, dzięki czemu wygrała Eurowizję Junior 2020. Aż ciężko uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu w jej stronę nie odwrócił się żaden z trenerów The Voice Kids. Droga do sukcesu Valentiny to motywacja dla każdego. Zobaczcie sami.

Valentina na Eurowizji Junior zachwyciła zarówno jurorów, jak i internautów. W obu głosowaniach reprezentantka Francji otrzymała największą liczbę punktów. Tym samym to właśnie ona okazała się następczynią Viki Gabor i otrzymała trofeum. Jedenastoletnia wokalistka nie zna jednak tylko smaku zwycięstwa, ale również porażki. Na prawdziwy sukces musiała bowiem trochę zaczekać. W 2016 roku Valentina brała udział w Przesłuchaniach w ciemno do programu The Voice Kids. Wówczas w jej stronę nie odwrócił się żaden z trenerów!

Emitowany w wielu krajach program The Voice Kids jest prawdziwą kuźnią młodych talentów. To właśnie tam swoje kariery zaczynały zwyciężczynie Eurowizji Junior Roksana Węgiel i Viki Gabor, jak również Ala Tracz, czy biorący udział w zeszłorocznej odsłonie konkursu reprezentant Kazachstanu Yerzhan Maxim, Carla z Francji oraz Melani z Hiszpanii. Swoich sił w tym formacie próbowała też Valentina. Bezskutecznie.

Eurowizja Junior 2020 - Valentina była w The Voice Kids

Aż ciężko uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu Valentina musiała przełknąć smak porażki. Siedmioletnia wówczas wokalistka pojawiła się we francuskiej edycji show The Voice Kids, gdzie zmierzyła się z utworem Laury Pausini - Tra te e il mare. Wykonanie nie zachwyciło jednak trenerów, którzy nie dali jej szansy. Producenci show docenili jednak odwagę dziewczynki, a występ zamieszczony na oficjalnym kanale wygenerował już dwanaście milionów odsłon. Kto by wtedy pomyślał, że w 2020 roku to właśnie Valentina wywalczy pierwsze zwycięstwo dla Francji na Eurowizji Junior 2020?

Alicja Tracz nie wygrała Eurowizji: Co dalej z karierą małej Ali?
Najnowsze