Usher ma niemieckiego kuzyna? Zobacz, jak wokalista promuje The Voice USA u Jimmy'ego Fallona! [VIDEO]

2013-04-02 20:07

Usher w ramach promocji czwartego sezonu The Voice USA zagościł w talk-show Jimmy'ego Fallona. W programie przepełnionym żartami prowadzącego fani wokalisty mieli szansę zobaczyć jego kuzyna z Niemiec czy też poznać całą prawdę o pracy trenera w muzycznym show. Zobacz wywiad z piosenkarzem już teraz na Eska.pl!

Usher jako nowy juror The Voice USA 2013 odwiedził program Jimmy'ego Fallona, gdzie nie tylko opowiedział o swojej roli w czwartej edycji muzycznego show, ale także w formie żartu przedstawił wszystkim swojego niemieckiego kuzyna. Przepełniona humorem rozmowa gwiazdy z prowadzącym promowała najnowszą serię amerykańskiego The Voice.

W tym roku mamy naprawdę bardzo dużo talentów ... szczególnie jeśli chodzi o mój team - reklamował swoją drużynę Usher. Czy to właśnie ktoś z jego podopiecznych wygra The Voice USA 4? Największym rywalem piosenkarza jest Shakira, która także debiutuje w roli mentorki.

>>> Shakira i Usher na fotelach The Voice USA! Zobacz pierwsze zdjęcia promocyjne 4 edycji programu [FOTO]

Jak Usher radzi sobie jako juror? Wszystko wskazuje na to, że wyśmienicie. Oglądający jego wizytę w talk-show Jimmy'ego mieli szansę zobaczyć urywki z programu, w których swoim wdziękiem czarował jedną z uczestniczek.


Zobacz na Eska.pl Ushera u Jimmy'ego Fallona!JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze