Urszula Szczurek w Mam Talent 12 - kim jest? 80-letnia trenerka fitness zawstydzi wiele osób!

2019-09-21 20:24 RW
Urszula Szczurek w Mam Talent 12 - kim jest? 80-letnia trenerka fitness zawstydzi wiele osób!
Autor: Mirosław Sosnowski / TVN Urszula Szczurek w Mam Talent 12 - kim jest? 80-letnia trenerka fitness zawstydzi wiele osób!

Urszula Szczurek w Mam Talent 12 zaskoczy wszystkich widzów, publiczność w studio i samych jurorów. 80-letnia kobieta zawstydzi wszystkich tych, którzy nie potrafią zrobić skłonu, nie lubią ćwiczeń, nie wspominając już o braku kondycji. Poznajcie bliżej prawdopodobnie najstarszą trenerkę w Polsce - na ESKA.pl

Urszula Szczurek - kim jest uczestniczka Mam Talent 12? 80-letnia trenerka fitness zawstydzi wiele osób! Ćwiczy już od piątego roku życia. Jej trenerką przez wiele lat była mistrzyni świata w gimnastyce - Helena Rakoczy. Miała pójść do szkoły cyrkowej w Julinku, ale nie chciała opuszczać rodzinnego miasta. Po 20 latach przerwy wróciła do gimnastyki. Teraz trenuje inne kobiety w różnym wieku.

Urszula Szczurek - kim jest?

Urszula Szczurek ma 80 lat i pochodzi z Krakowa. Jej miłość do fitness zaczęła się od zajęć w Towarzystwie Krzewienia Kultury Fizycznej w Krakowie. Na jej zajęcia przychodzi najwięcej chętnych. Prowadzi także jogę oraz zajęcia na basenie.

Jej motto to: Od zawału serca uciekaj na własnych nogach!. Pierwszy raz została doceniona w 1 klasie SP przez panią dyrektor fabryki czekolady, w której miała swój pierwszy występ. Układ ten pamięta do dziś. Dostała wtedy mnóstwo czekolady. Później była już regularnie zapraszana na występy. Swój występ chce zadedykować swoim kursantkom oraz wszystkim schorowanym ludziom, żeby doznali zdrowia psychicznego i fizycznego!

Urszula Szczurek w Mam Talent 12

Urszula Szczurek zdobędzie serca jury w Mam Talent 12? Z pewnością wprawi wszystkich w osłupienie. Oglądajcie jej występ w 12. edycji talent-show już w sobotę, 21 września 2019 od godziny 20:00.

Najnowsze