Upoluj Adele w ESKA TV! Kiedy i co można wygrać?

2022-01-28 13:47
Upoluj Adele w ESKA TV! Kiedy i co można wygrać?
Autor: ESKA TV Upoluj Adele w ESKA TV! Kiedy i co można wygrać?

Wszystkie najbliższe koncerty Adele zostały niestety odwołane, ale już w ten weekend artystkę będzie można zobaczyć w ESKA TV w show The One Night Only”!

W sobotę, 29 stycznia o godzinie 19:00 oraz w niedzielę 30 stycznia o godzinie 11:00 Eska TV pokaże najnowszy koncert Adele, The One Night Only. To ekskluzywny koncert z Los Angeles z gwiazdorską publicznością i ujmująca rozmowa Adele z Oprah Winfrey. W trakcie kameralnego koncertu przed bliskimi przyjaciółmi i gwizdami artystka zaśpiewała dawne przeboje (m.in. Hello), ale także premierowe piosenki z najnowszej płyty 30 - m.in. Easy on Me, czy Hold On.

Sara James w piosence Easy On Me od Adele! [ESKA LIVE]

Z tej okazji ESKA TV ogłosiła specjalną edycję konkursu Hit Hunters – Polowanie na Klipy: Upoluj Adele, w którym widzowie mogą przez cały tydzień polować na klipy artystki, a w weekend także na jej koncert The One Night Only. Nagrodą w zabawie jest 1000 zł i najnowsze płyty Adele. Zasady konkursu można odnaleźć na profilu ESKA TV na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze