The Voice of Poland

i

Autor: Screen z YT: Teaser: Przesłuchania w ciemno, odc. 5-6 - The Voice of Poland 11 / The Voice of Poland

Uczestniczka wywoła ciarki śpiewając hit Dance Monkey! The Voice of Poland 26.09.2020 zaskoczy

2020-09-26 21:10

The Voice of Poland 2020 trwa w najlepsze i non stop dostarcza nam wielu niezastąpionych emocji! Tym razem występ uczestniczki śpiewającej hit Dance Monkey będzie jednym z takich momentów. Czego jeszcze możemy spodziewać się już 26 września 2020 roku? Zbliżający się wielkimi krokami odcinek muzycznego show z pewnością zaskoczy nas nie raz!

The Voice of Poland 11. edycja show trwa nieustannie od 12 września 2020 roku i z odcinka na odcinek dostarcza nam wielu niezapomnianych emocji! W sieci właśnie pojawiła się zapowiedź nadchodzącego odcinka muzycznego programu, który na szklanym ekranie zadebiutuje już 26 września 2020 roku! Poszukiwanie najlepszego głosu w Polsce nadal trwa, jednak jak już widzimy na krótkim zwiastunie odcinka, emocji brakować nie będzie. Przyjemne ciarki wywołała między innymi uczestnika, która na Przesłuchaniach w ciemno w The Voice of Poland 11 postanowiła zaśpiewać hit Dance Monkey od Tones and I. Piosenka powstała w 2019 roku i jeszcze w tamtym czasie była idealną propozycją na wakacje. Teraz znowu słyszymy ten utwór, ale tym razem w muzycznym programie. Uczestniczka wykonując utwór Dance Monkey zaintrygowała Urszulę Dudziak, która z uznaniem i zaciekawieniem wsłuchała się w głos uzdolnionej dziewczyny. Co jeszcze zaskoczy nas w najbliższym odcinku The Voice of Poland 2020? Zobaczcie sami!

The Voice of Poland - o którym trenerze mowa?

Pytanie 1 z 5
Jak naprawdę nazywa się Tomson?

The Voice of Poland 2020 - kiedy nowy odcinek? 

The Voice of Poland 2020 emitowane jest w każdą sobotę o godzinie 21:00, a więc najnowszy odcinek będzie dostępny już w najbliższą sobotę, 26 września 2020 roku! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE