Maryla Rodowicz

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Tyle polskie gwiazdy biorą za występy na weselach! Stawki za koncert wbijają w fotel

2024-06-17 14:16

W Polsce coraz więcej młodych par decyduje się na wynajęcie popularnej gwiazdy muzyki, by wystąpiła na ich weselu. Jak można się domyślić, taki prywatny koncert nie należy do najtańszych. Wiadomo, ile polscy artyści życzą sobie za zaśpiewanie na tego typu imprezie. Niektóre stawki naprawdę wbijają w fotel!

Lato to sezon weselny. Młodym zależy na jak najlepszej pogodzie, dlatego decydują się zorganizowanie ceremonii właśnie w wakacje. Przygotowujące się do uroczystości pary bardzo często stają przed dylematem dotyczącym muzyki serwowanej podczas wesela. Jedni decydują się na DJ-a, który gra klasyki przeplatane numerami z pierwszych miejsc list przebojów, drudzy natomiast decydują się na zatrudnienie zespołu weselnego. Od kilku lat coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się też wynajęcie popularnego artysty, by ten uświetnił imprezę swoim występem. Jak można się jednak łatwo domyślić, tego typu atrakcje są zarezerwowane raczej dla tych bardziej zamożnych. Serwis Onet Kultura dotarł do stawek polskich gwiazd. Jak donoszą jego redaktorzy, za występ popularnego piosenkarza, piosenkarki lub zespołu trzeba zapłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Nie uwierzycie, co studiował Skolim. Kierunek nie ma nic wspólnego z jego karierą muzyczną!

Justyna Steczkowska o Eurowizji 2024. Odpowiedziała na słowa Dody!

Ile polskie gwiazdy biorą za wesele? Stawki zwalają z nóg!

Marzy ci się występ ulubionego artysty na weselu? W wielu przypadkach jest to możliwe, jednak ostrzegamy - taka atrakcja słono kosztuje. Jak podaje cytowane źródło, ceny za występ Zenka Martyniuka, króla disco polo, wahają się od 30 do nawet 60 tysięcy złotych. Za show Marcina Millera i grupy Boys młodzi musieliby zapłacić 40 tysięcy. Nieco mniej, bo ok. 30 tysięcy, życzą sobie Justyna Steczkowska i Rafał Brzozowski (34 tysiące). Gdybyście jednak planowali wyprawić wesele "po królewsku" i zaprosić królową polskiej sceny muzycznej, Marylę Rodowicz, to musicie wiedzieć, że będzie was to kosztować aż 50 tysięcy złotych.