Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17

i

Autor: Polstat - Materiały prasowe Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - Katarzyna Ucherska w półfinałowym odcinku jako Kalina Jędrusik

Twoja Twarz Brzmi Znajomo FINAŁ 4.11.2022: kto walczy o wygraną? Jakie metamorfozy?

2022-10-29 13:05

Za nami półfinałowy odcinek 17 edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zobaczyliśmy wspaniałe muzyczne wcielenia polskich artystów. Kilka występów było szczególnie wybitnych. Zobacz, kto wystąpi w odcinku finałowym TTBZ i jakie metamorfozy czekają uczestników!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który pokochali polscy widzowie. Wrażenie robią niezwykłe przemiany gwiazd oraz talent wokalny i aktorski uczestników. W ósmym, półfinałowym odcinku TTBZ nie zabrakło emocji, a jury zgodnie uznało, że był to najlepszy odcinek tego etapu spośród wszystkich edycji. Na scenie zobaczyliśmy niezwykłe wcielenia, między innymi: Kalinę Jędrusik, Czesława Niemena, Jennifer Hudson czy Nelly Furtado. W półfinale jury wyłoniło czterech finalistów, którzy w ostatnim odcinku pokażą swoje umiejętności. Zobacz kto wystąpi w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 listopada 2022!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - kto wygrał półfinał?

W piątek 28 października 2022 na scenie Polsatu w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 stanęło ośmiu uczestników, którzy w jak najlepszym stylu starali się oddać charakter i muzyczny kunszt popularnych muzyków. Po wszystkich występach, jury przystąpiło do wystawienia ocen, a po zsumowaniu punktów, na pierwsze miejsce wysunęła się Katarzyna Polewany, która w ósmym odcinku wcieliła się w Jennifer Hudson wykonując utwór And I am telling you, I’m not going. Cała stawka prezentowała się następująco:

Wyniki 9. odcinka TTBZ 17:

 1. Katarzyna Polewany
 2. Kasia Wilk
 3. Janusz Radek
 4. Katarzyna Ucherska
 5. Ewa Błachnio
 6. Robert Szpręgiel
 7. Michal Milowicz
 8. Jakub Zdrójkowski

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - kto dostał się do finału?

W celu wyłonienia finalistów całej edycji, trzeba było podliczyć punkty z wszystkich odcinków. A wyniki prezentują się następująco:

 1. Kasia Wilk - 253 punkty
 2. Katarzyna Polewany - 249 punktów
 3. Janusz Radek - 228 punktów
 4. Katarzyna Ucherska - 214 punktów
 5. Robert Szpręgiel
 6. Ewa Błachnio
 7. Michał Milowicz
 8. Jakub Zdrójkowski

To oznacza, że w finale zobaczymy Kasię Wilk, Katarzynę Polewany, Janusza Radka oraz Katarzynę Ucherską. Pozostali uczestnicy zaśpiewają w duetach. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany w piątek 4 listopada 2022 o godz. 20:05 w Polsacie.

Gwiazdy same zdecydują w kogo wcielą się w finale. Trzeba, więc oglądać, aby przekonać się, co zaprezentują uczestnicy. Nie możecie się doczekać?

Sonda
Kto według ciebie zwycięży w finale 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE