Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Ela Romanowska jako Missy Elliott to najlepsza metamorfoza do tej pory?

2019-03-10 17:18
Ela Romanowska
Autor: materiał prasowy

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo powrócił i to w jakim stylu! Już w pierwszych dwóch odcinkach czekało nas wiele emocji i niezwykłych występów. W najbliższym odcinku 9 marca 2019 roku, Ela Romanowska wcieli się w rolę Missy Elliott. Jak poradzi sobie z niełatwą rolą? Równie dobrze jak w poprzednich odcinkach show, w których wcieliła się w Krzysztofa Cugowskiego i Violetę Villas? Sprawdźcie sami!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Ela Romanowska jako Missy Elliott! Aktorka od początku trafia w programie na artystów, których naprawdę ciężko podrobić. W pierwszym odcinku musiała zmierzyć się z głosem Krzysztofa Cugowskiego, w drugim natomiast - z Violetą Villas. W najbliższym odcinku show znowu nie będzie mieć łatwego zadania. Będzie musiała wcielić się w amerykańską raperkę Missy Elliott. Jak poradzi sobie z wielkim hitem Lose Control? 

Przeczytaj także: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019 - uczestnicy. Kto wystąpi w show? [LISTA]

Zobacz: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - metamorfozy 3. odcinka. Kto za kogo 9.03.2019?

Ela Romanowska jako Missy Elliott

W 3. odcinku show, który będzie zarazem setnym, Ela Romanowska wcieli się w amerykańską raperkę Missy Elliott. Wykona utwór Lose Control. Musi odtworzyć skomplikowaną choreografię i oczywiście rapować! Co mówi przed swoim występem?

- Porozmawiajmy o tobie i o rapie – zaproponował w rozmowie z Elą Maciej Dowbor. – Ha ha – zaśmiała się aktorka – to jest dobre hahahahaha (…). Nie ukrywam, że to chyba jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakie przyszło mi robić na mojej drodze estradowej, zawodowej – dodała.

Ela Romanowska jako Missy Elliott
Autor: materiał prasowy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę 9 marca o godzinie 22:00 w Polsacie! 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze