Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

i

Autor: AKPA Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - metamorfozy w 3. odcinku.

Programy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 24.03.2023 - metamorfozy. W kogo wcielą się gwiazdy?

2023-03-24 17:02

Twoja twarz brzmi znajomo po wielu latach emisji nadal przyciąga wielkie grono odbiorców. Nie inaczej jest w tym roku. 18. edycja programu zachwyca widzów i internautów. Trzeci odcinek wygrał Oskar Cyms, który wcielił się w Eminema. Jakie metamorfozy czekają nas w następnym wydaniu show? Będzie ciekawie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo przyciąga ogromne grono widzów. Nie powinno to dziwić, ponieważ każdy kolejny odcinek to wielkie muzyczne widowisko. W tym sezonie także nie brakuje emocji. Biorą w nim udział Natalia Janoszek, Daria, Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Oskar Cyms, Katarzyna Kołeczek, Krzysztof Ibisz i Daniel Jaroszek. To oni przechodzą niebywałe metamorfozy. Pierwsze trzy odcinki już za nami. Dwa wygrał Ibisz, al jeden Cyms. Przed nami kolejny emocjonujący odcinek, który zostanie wyemitowany w piątek 24 marca 2023. W kogo wcielą się gwiazdy? Sprawdź, jak prezentuje się lista zapowiedzianych metamorfoz.

Oskar Cyms pokonał Ibisza! Jednogłośnie wygrał 3. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Daria od hitu Paranoia jako Miley Cyrus w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 24.03.2023 - metamorfozy

  • Krzysztof Ibisz - Bob Marley
  • Natalia Janoszek - Jack White
  • Katarzyna Kołeczek - Jessie Ware 
  • Daria - Miley Cyrus
  • Daniel Jaroszek - Beth Ditto
  • Piotr Stramowski - Janusz Panasewicz
  • Julia Kamińska - Róisín Murphy
  • Oskar Cyms - Passenger

Daria Marx jako Miley Cyrus. Brzmi niemal jak oryginał!

Twoja twarz brzmi znajomo 18 - kiedy i gdzie oglądać?

Kiedy oglądać nowy sezon Twoja twarz brzmi znajomo? Premierowe odcinki programu są pokazywane w każdy piątek od 3 marca 2023 o godzinie 20:00 na antenie głównego kanału Polsatu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE