Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

i

Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - Oskar Cyms wygrywa 3. odcinek.

Oskar Cyms pokonał Ibisza! Jednogłośnie wygrał 3. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo

2023-03-17 22:05

W ostatnim odcinku Oskar był na drugim miejscu w tabeli wyników, co jak widać ośmieliło go do pokazania swojego prawdziwego scenicznego oblicza. Tym razem niczym nieskrępowany wyskoczył na scenę jako Eminem i ani przez chwilę nie wyszedł z roli. Sprawdź, co wydarzyło się 3. odcinku 18. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - odcinek 3. Pierwsza wyszła na scenę Daria w roli Terri Nunn z zespołu Berlin i zaśpiewała wielki filmowy piosenkę znaną z legendarnego Top gun, „Take my breath away”. Daniel Jaroszek pierwszy raz został kobietą i zaśpiewał po polsku. W wydaniu Sarsy wykonał jej utwór „Zakryj”. Jednak ta piosenka okazała się dla Daniela większym wyzwaniem, niż się tego spodziewał. Julia Kamińska wyszła tym razem z roli męskiej i przeistoczyła się Lady Gagę, co również nie było proste. Gdy pojawiła się na scenie zrobiło się krwisto czerwono. Nie mogło być inaczej, bo za chwilę zabrzmiał utwór „Bloody Mary”. Małgorzata Walewska oceniła to wielkie widowisko na stojąco. Dotychczasowy król 18. edycji programu, Krzysztof Ibisz wcielił się w kultową postać, jaką stworzył Piotr Fronczewski, czyli we Franka Kimono. Jego mistrzowska etiuda „ King Bruce Lee Karate Mistrz” przypadła Krzysztofowi, który znowu zaskoczył. Kasia Kołeczek weszła w poważną rolę męską. Wystąpiła jako melancholijny Tom Odell i zaśpiewała piękną, ale smutną piosenkę „Another Love”. Poradziła sobie wspaniale, co podkreśliła Małgorzata Walewska. Szóstym artystą, który miał w tym odcinku najtrudniejsze zadanie wokalne był Piotr Stramowski. To właśnie on został na kilku minut piosenkarzem z najwyższej półki, Fredddiem Mercurym i jako wokalista zespołu Oueen wystrzelił na scenę z niespożytą energią wykonując utwór „I was born to love you”. Natalia Janoszek miała najbardziej wymagającą rolę pod względem choreografii, z którą doskonale sobie poradziła w roli Jennifer Lopez. Większym wyzwaniem było połączenie występu z wokalem i zaśpiewanie w podskokach piosenki „Get right”, co zauważył i wyjaśnił Robert Janowski.

Fani Twoja Twarz Brzmi Znajomo oburzeni. Krzysztof Ibisz odpowiada na zarzuty!

Oskar Cyms o sukcesie My Girl i planach na przyszłość

Oskar Cyms wygrał 3. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ostatnim na scenie, choć nie w punktacji był Oskar Cyms. W odsłonie jednego z najlepszych światowych raperów, Eminema, nie miał w tym odcinku sobie równych. Jego hit „The real Slim Shady” wykonał z niewiarygodną lekkością.

- Jestem pod wrażeniem, choć to już właściwie wyświechtane powiedzenie, więc lepiej powiem, zaimponowałeś mi. Jak można nauczyć się takiej ilość tekstu w tak krótkim czasie? Nie jestem co prawda w stanie stwierdzić, czy tam czegoś nie zmyślałeś, ale jeśli nawet, to miałeś to tak osadzone w każdym geście, w każdym akcencie… ja rozumiem, że to musi lecieć, jak po pacierzu, nie ma czasu się zastanawiać. To musisz mieć tak wbite, że nawet jak cię w nocy budzą, to ty please, stand up i please, stand up – powiedziała Małgorzata Walewska.

- Ja też nie powiem, że jestem pod wrażeniem, bo to bez sensu, ale ogromny szacunek, bo wiem, ile musiało kosztować cię to pracy, a tej pracy (w tym dobrym sensie) nie było tu widać. Eimnem to rap got i ty byłeś rap god – ocenił szczerze Paweł Domagała.

Oskar wygrał odcinek, a czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji Siepomaga, a konkretnie maleńkiej Zosi, która zmaga się z nowotworem.

Oskar Cyms - kim jest? Wiek, wzrost, skąd pochodzi, My Girl, piosenki, dziewczyna, 365 dni, Instagram, TikTok

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - odcinek 3. WYNIKI

Tabela wyników w 3. odcinku:

  1. Oskar Cyms
  2. Julia Kamińska
  3. Kasia Kołeczek
  4. Krzysztof Ibisz
  5. Daniel Jaroszek
  6. Daria Marx
  7. Natalia Janoszek
  8. Piotr Stramowski