Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20

i

Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 - co działo się w 2. odcinku?

Programy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024 - metamorfozy w 3. odcinku. W kogo wcielą się uczestnicy 22.03.2024

2024-03-15 22:27

Twoja Twarz Brzmi Znajomo po wielu latach emisji nadal przyciąga wielkie grono odbiorców. Nie inaczej jest w tym roku. 20. edycja programu zachwyca widzów i internautów. Drugi odcinek wygrała Aleksandra Szwed, która wcielił się w Cesárię Évorę. Jakie metamorfozy czekają nas w następnym wydaniu show? Będzie ciekawie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo przyciąga ogromne grono widzów. Nie powinno to dziwić, ponieważ każdy kolejny odcinek to wielkie muzyczne widowisko. W tym sezonie także nie brakuje emocji. Biorą w nim udział Barbara Kurdej-Szatan, Kacper Kuszewski, Filip Lato, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Stefano Terrazzino, Maria Tyszkiewicz i Mateusz Ziółko. To oni przechodzą niebywałe metamorfozy. Pierwsze dwa odcinki już za nami. Triumfowali w nich Skrzynecka i Szwed. Przed nami kolejna emocjonująca gala, która zostanie wyemitowany w piątek 22 marca 2024. W kogo wcielą się gwiazdy? Sprawdź, jak prezentuje się lista zapowiedzianych metamorfoz.

Aleksandra Szwed wygrała drugi odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024!

Stefano Terrazzino oczarował Gąsowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 22.03.2024 - metamorfozy

Na koniec drugiego odcinka odbyło się losowanie gwiazd, w które uczestnicy będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. Tym samym wiemy już, jakie metamorfozy zobaczymy 22 marca. Oto one:

  • Stefano Terrazzino - Shakin' Dudi
  • Filip Lato - Cher
  • Kacper Kuszewski - Organek
  • Basia Kurdej-Szatan - Blanka
  • Maria Tyszkiewicz - Lady Gaga
  • Mateusz Ziółko - Beata Kozidrak
  • Katarzyna Skrzynecka - Kayah i Krzysztof Kiljański (Zaproś przyjaciela)
  • Aleksandra Szwed - Wehikuł czasu

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 - kiedy i gdzie oglądać?

Kiedy oglądać nowy sezon Twoja twarz brzmi znajomo? Premierowe odcinki jubileuszowej, 20. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo są pokazywane w każdy piątek od 1 marca 2023 o godzinie 20:00 na antenie głównego kanału Polsatu. Show dostępne jest też online w Polsat Box Go.