Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2022 uczestnicy. Kto wystąpi w 17. edycji?

2022-07-06 14:42
Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
Autor: MACIEJ ZAWADA/TTBZ/POLSAT Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Wiemy kto wystąpi w 17. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Hitowy program ponownie zagości na ekranach telewidzów jesienią 2022. Kogo zobaczymy w programie w ramach 17. edycji? Nie zabraknie największych polskich sław! Obejrzyj galerię i zobacz, kto tym razem będzie wcielał się w gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Na ekranach naszych telewizorów gości od 2014 roku i niezmiennie cieszy się ogromną sympatią ze strony widzów. W programie udział biorą popularni aktorzy, wokaliści, dziennikarze, sportowcy czy też celebryci. Ich zadaniem jest jak najwierniejsze odwzorowanie wokalu, mimiki, zachowania czy też gestów gwiazd zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Jesienią 2022 program powróci z 17. edycją! Kogo zobaczymy w jesiennej odsłonie programu?

Taniec z gwizdami 2022 - zagraniczna gwiazda w nowej edycji! To ona w 2016 roku skradła serca milionów widzów

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - niesamowita Karolina Pisarek jako Smolasty
Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze