Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - zwycięzca jest już znany? Ten wynik na to wskazuje!

2021-11-12 15:09

Twoja twarz brzmi znajomo 2021 to program, który wywołuje wiele emocji wśród widzów. Od kilku tygodni możemy oglądać zmagania gwiazd, którzy wcielają w role znanych artystów. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału tegorocznej edycji tego show. Kto będzie zwycięzcą? Okazuje się, że sprawa może być przesądzona!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - zwycięzca jest już znany? Ten wynik na to wskazuje! Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo przyciąga ogromną rzeszę widzów. Nie powinno to dziwić, ponieważ każdy kolejny odcinek to wielkie muzyczne widowisko. W tym sezonie także nie brakuje emocji. W nowej edycji pojawili się: Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski, Adam Zdrójkowski, Krzysztof Chris Cugowski oraz Klara Williams. To oni przechodzą niebywałe metamorfozy. Powoli zbliżamy się jednak do wielkiego finału, a w nim dowiemy się, kto wygra tegoroczną edycję. Znamy już finalistów. Okazuje się jednak, że możemy znać już też zwycięzcę! Dlaczego? Sprawdź niżej.

Chris Cugowski jako Damiano David z Maneskin. Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021- faworyt finału

Wiemy już, że w finale tegorocznej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo udział wezmę Robert Janowski, Adam Zdrójkowski, Katarzyna Łaska oraz Barbara Kurdej-Szatan. Postanowiliśmy sprawdzić, kto jest faworytem naszych czytelników. Na ESKA.pl otworzyliśmy ankietę, aby dowiedzieć się, kto według was najbardziej zasługuje na nagrodę. Jej wynik jest jednoznaczny. Ponad 40% głosujących uważa, że na wygrana należy się Robertowi Janowskiemu. Czy tak będzie? Przekonany się podczas wielkiego finału.

Twoja twarz brzmi znajomo 2021 - FINAŁ. Transmisja

Ostatni odcinek tegorocznej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo odbędzie się w piątek 12 listopada 2021. Finał będzie można obejrzeć o tej samej porze i na tym samym kanale telewizyjnym, co poprzednie odcinki. Oznacza to, że równo o 20:00 trzeba zasiąść przed telewizory aby włączyć główny kanał Polsatu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze