Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 29.10.2021

i

Autor: Polsat Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 29.10.2021

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - zwycięzca jest już znany? Ten wynik na to wskazuje!

2021-11-12 15:09

Twoja twarz brzmi znajomo 2021 to program, który wywołuje wiele emocji wśród widzów. Od kilku tygodni możemy oglądać zmagania gwiazd, którzy wcielają w role znanych artystów. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału tegorocznej edycji tego show. Kto będzie zwycięzcą? Okazuje się, że sprawa może być przesądzona!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - zwycięzca jest już znany? Ten wynik na to wskazuje! Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo przyciąga ogromną rzeszę widzów. Nie powinno to dziwić, ponieważ każdy kolejny odcinek to wielkie muzyczne widowisko. W tym sezonie także nie brakuje emocji. W nowej edycji pojawili się: Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski, Adam Zdrójkowski, Krzysztof Chris Cugowski oraz Klara Williams. To oni przechodzą niebywałe metamorfozy. Powoli zbliżamy się jednak do wielkiego finału, a w nim dowiemy się, kto wygra tegoroczną edycję. Znamy już finalistów. Okazuje się jednak, że możemy znać już też zwycięzcę! Dlaczego? Sprawdź niżej.

Chris Cugowski jako Damiano David z Maneskin. Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021- faworyt finału

Wiemy już, że w finale tegorocznej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo udział wezmę Robert Janowski, Adam Zdrójkowski, Katarzyna Łaska oraz Barbara Kurdej-Szatan. Postanowiliśmy sprawdzić, kto jest faworytem naszych czytelników. Na ESKA.pl otworzyliśmy ankietę, aby dowiedzieć się, kto według was najbardziej zasługuje na nagrodę. Jej wynik jest jednoznaczny. Ponad 40% głosujących uważa, że na wygrana należy się Robertowi Janowskiemu. Czy tak będzie? Przekonany się podczas wielkiego finału.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021- faworyt finału

i

Autor: ESKA.pl

Twoja twarz brzmi znajomo 2021 - FINAŁ. Transmisja

Ostatni odcinek tegorocznej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo odbędzie się w piątek 12 listopada 2021. Finał będzie można obejrzeć o tej samej porze i na tym samym kanale telewizyjnym, co poprzednie odcinki. Oznacza to, że równo o 20:00 trzeba zasiąść przed telewizory aby włączyć główny kanał Polsatu.