Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 – odcinek 22.10. Te utwory usłyszymy w show!

2021-10-21 12:02
Wykonania w 5. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15
Autor: Polsat

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 to wielkie widowisko Polsatu, które budzi coraz większe emocje z odcinka na odcinek. W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo co tydzień usłyszeć możemy wyjątkowe wykonania. Nadchodzący odcinek zapowiada się ciekawie! Jakie utwory wybrzmią na scenie? Przekonajcie się już teraz!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo przyciąga przed ekrany rzeszę fanów. W nieprzeciętnym show możemy oglądać wyjątkowe metamorfozy oraz popisy wokalne i taneczne. W tym sezonie w programie swoich sił próbują: Chris Cugowski, Klara Williams, Tomasz Ciachorowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Robert Janowski, Kasia Łaska. W każdym odcinku uczestnicy mają przed sobą wyzwania, które są dużym obciążeniem dla ich strun głosowych. Jakiś czas temu Adam Zdrójkowski mierzył się z poważnymi głosowymi problemami. Nie obyło się bez interwencji lekarza. Na szczęście młody aktor wrócił już do zdrowia i czekają go kolejne występy. Fani formatu już teraz zastanawiają się, jakie piosenki usłyszymy w kolejnym odcinku. Zdradzamy Wam to poniżej.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 15.10.2021: Kto wygrał 6 odcinek? [ZDJĘCIA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - owacje na stojąco dla Roberta Janowskiego

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – piosenki 22.10.2021

Jakie utwory wykonają gwiazdy? Repertuar nadchodzącego odcinka nie należy do łatwych. Wymagające zadanie stoi przed Pauliną Sykut-Jeżyną, która wcieli się w Toni Braxton. W najbliższy piątek dziennikarka wykona hit Un-Break My Heart. Co więcej, usłyszymy piosenkę zespołu Vanilla Ice - Ice ICe Baby. Zapowiada się emocjonujące show! Chcecie poznać więcej szczegółów dotyczących nadchodzącego odcinka. Obejrzyjcie teaser już teraz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze