Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19

i

Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - co wydarzy się w nowym odcinku?

Programy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - Pink w wykonaniu Kumorek i Gwen Stefani w skórze Szydłowskiej

2023-09-22 15:53

Trwa już 19. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W kolejnym odcinku czekają nas kolejne występy uczestników. Magda Kumorek we wcieleniu Pink i Jagoda Szydłowska jako Gwen Stefani pokażą klasę! Co jeszcze wydarzy się w piątek 22 września 2023? Oto zapowiedź programu!

Pink to niezwykle zdolna piosenkarka i była gimnastyczka, która przemyca na scenie swoje sportowe umiejętności. Jej występy są imponujące nie tylko ze względu na choreografię. Jest w nich prawdziwa moc! Wejście w jej postać to nie lada wyzwanie, choć nie dla Magdy Kumorek która w poprzednim odcinku z lekkością przeobraziła się w Michaela Jacksona. Tym razem, w utworze Pink  „Trustfall” pokazała kobiecą siłę. - Z przyjemnością patrzyłem na ciebie, bo weszłaś i byłaś Pink – powiedział Robert Janowski i rozwinął – Nie widziałem Magdy, zniknęłaś za postacią. To jest najważniejsze zadanie w tym programie. To był twój najlepszy występ. Naprawdę.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - UCZESTNICY. Oto gwiazdy nowej edycji show!

Krzysztof Ibisz jako Verka Serduchka. Historyczny występ w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - Szydłowska jako Gwen Stefani

Do cudownej krainy czarów przeniosła nas Jagoda Szydłowska jako Gwen Stefaini w utworze „What you waiting for”. Magiczny świat fantazji wyrósł na scenie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i pojawiła się na niej… Alicja. - Ten występ to kolejna dycha. No co ja mam ci tu powiedzieć? Doskonała całość tego show, ty w tym wszystkim, taka zabawa… Tak jak rozmawiałaś z Maćkiem, że idziesz się pobawić, wyluzować… Jesteś kolejną dziś uczestniczką, która puściła się liny – mówił zadowolony z występów Robert Janowski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20.05 w Polsacie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - uczestnicy