Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - Magdalena Narożna zachwyca jako Sia w 8. odcinku. [WIDEO]

2021-04-29 16:06
Magdalena Narożna jako SIA - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Autor: Materiały prasowe Polsat

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z ulubionych programów telewizyjnych Polaków. W nadchodzącym odcinki widzowie będą mogli zobaczyć niesamowity występ. Wykona go Magdalena Narożna, która pojawi się na scenie jako Sia, piosenkarka znana z takich hitów jak Chandelier czy Elastic Heart. Wszyscy będą zachwyceni!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - 8. odcinek programu to ten, w którym będzie można zobaczyć niesamowitą metamorfozę gwiazdy zespołu Piękni i młodzi. Na samym wejściu oczarowuje charakteryzacja Magdy - przepiękna biała suknia, fryzura z dwukolorową grzywką zasłaniającą oczy oraz wielka kokarda! Magda wykonała utwór Courage to change i poradziła sobie z tym zadaniem świetnie! - Magda, żałuj, że tego nie widziałaś! - zażartowała Małgorzata Walewska - Wokalnie jesteś znakomita - dodała. - Jestem pełen podziwu dla Twojej pracy jaką wkładasz w ten program i serce, które wkładasz. Dla mnie dziś był szach - mat - podsumował Adam Strycharczuk. Jak poradziła sobie Magdalena Narożna jako SIA sprawdzicie już w najbliższy piątek 30.04.2021 o godzinie 20:05 w Polsacie!

Magdalena Narożna zachwyca jako SIA w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - tabela wyników, kwalifikacja

Po 7. odcinku 14. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo kwalifikacja wygląda następująco:

1. Magdalena Narożna

2. Maja Hyży

3. Michał Meyer

4. Lesław Żurek

5. Piotr Gawron – Jedlikowski

6. Paweł Góral

7. Tamara Arciuch

8. Anna-Maria Sieklucka

Twoja twarz brzmi znajomo 14 - prowadzący, jury, kiedy i gdzie oglądać

Prowadzącymi programu Twoja twarz brzmi znajomo niezmiennie są Piotr Gąsowski i Marcin Dowbor. W jury znajdują się Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Adam Strycharczuk, który zastąpił zmarłego Pawła Królikowskiego. Program jak zawsze oglądać można w Polsacie. Zmieniła się tylko pora i dzień emisji. Wcześniej program emitowano w soboty o 22:00. Teraz przed telewizory należy zasiąść w piątki o 20:00.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze