Twój Simon: piosenki z filmu. Pełna lista utworów z soundtracku

2018-02-19 17:43
Twój Simon: piosenki z filmu. Pełna lista utworów z soundtracku
Autor: Materiały prasowe Twój Simon

Twój Simon: piosenki z filmu. Jakie utwory znalazły się na ścieżce dźwiękowej do tej produkcji? Przedstawiamy pełną listę piosenek z soundtracku!

Twój Simon: ścieżka dźwiękowa do filmu ukaże się już 16 marca. Twój Simon to ekranizacja bestsellerowej powieści Becky Albertalli o 17-latku, który po odkryciu, że jest gejem, próbuje odnaleźć swoje miejsce w życiu, szkole i rodzinie, przy okazji zakochując się online w anonimowym koledze z klasy. Film trafi na polskie ekrany dopiero latem, ale już teraz warto zwrócić uwagę na tę płytę. Co się na niej znalazło?

Twój Simon: piosenki z filmu

Od strony muzycznej będzie to zbiór piosenek, za który odpowiada Jack Antonoff, muzyk formacji fun.i Bleachers, a także współtwórca hitów P!NK i Taylor Swift. Znajdziemy tu m.in. ujawniony właśnie duet Khalida z Normani Kordei (Fifth Harmony) w utworze Love Lies czy singiel Bleachers Alfie’s’Song (Not So Typical Love Song). Na płycie będą też duety Bleachers z megapopularną wokalistką  MØ, a także hity Whitney Houston, Jackson 5 czy Brytyjczyków z The 1975.

Tracklista:

 1. Alfie’s Song (Not So Typical Love Song) -  Bleachers
 2. Rollercoaster - Bleachers
 3. Never Fall In Love - Jack Antonoff & MØ
 4. Strawberries & Cigarettes - Troye Sivan
 5. Sink In - Amy Shark
 6. Love Lies - Khalid & Normani
 7. The Oogum Boogum Song - Brenton Wood
 8. Love Me - The 1975
 9. I Wanna Dance With Somebody - Whitney Houston
 10. Someday At Christmas - Jackson 5
 11. Wings - Haerts
 12. Keeping A Secret - Bleachers
 13. Wild Heart - Bleachers

Źródło: Materiały Prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze