Twenty One Pilots w Polsce 2019 - SUPPORT. Kto rozgrzeje publiczność w Łodzi?

2019-02-01 16:25
Twenty One Pilots w Polsce 2019 - SUPPORT. Kto rozgrzeje publiczność w Łodzi?
Autor: JMQuinet/Reporters Reporters / QUINET / EAST NEWS Twenty One Pilots w Polsce 2019 - SUPPORT. Kto rozgrzeje publiczność w Łodzi?

15 lutego 2019 Twenty One Pilots wrócą z koncertem do Polski! Kto rozgrzeje publiczność?

Twenty One Pilots w Polsce 2019 to prawdziwe święto dla wszystkich fanów. Duet Josh i Tyler wróci do naszego kraju, by promować album zatytułowany Trench. Na żywo nie zabraknie takich hitów, jak: nominowanego do nagrody Grammy 2019 Jumpsuit czy ostatniego singla Chlorine, który możecie usłyszeć na antenie Radia ESKA. Warto dodać, że płyta Trench zadebiutowała w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się albumów w m.in. USA, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech, Szwecji czy Australii. Wiadomo już, kto 15 lutego wystąpi jako support supergrupy ze Stanów Zjednoczonych!

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - support

Twenty One Pilots i wytwórnia Warner Music zdecydowali, że supportem koncertu w ramach europejskiej trasy The Bandito Tour będzie zespół The Regrettes. Właśnie ta grupa rozgrzeje publiczność w Łodzi.

KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

The Regrettes - co to za grupa?

The Regrettes to amerykański zespół punkowy z Los Angeles, którego liderką jest Lydia Night. Kontrakt z wytwórnią płytową podpisali w 2015 , a ich pierwszy singiel pojawił się w 2016 roku. Przez kolejny rok nagrywali debiutancki album Feel Your Feelings. Ostatni ich utwór, to cover piosenki Queen, Don't Stop Me Now.

Wyświetl ten post na Instagramie.
oh hi Post udostępniony przez The Regrettes (@theregrettesband)

Twenty One Pilots zaprezentowali nowy klip promujący album Trench- tym razem do utworu Chlorine. Reżyserią zajął się znany ze współpracy z zespołem Real Bear Media, a video jest już dostępne na oficjalnym kanałe zespołu w serwisie YouTube. Chlorine to utwór pochodzący z ostatniej płyty zespołu Trench, która w pierwszym tygodniu po premierze została odsłuchana w serwisach streamingowych ponad 110 milionów razy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze