Twenty One Pilots w Łodzi 2019 - BILETY na koncert wyprzedane! Co teraz zrobić?

2018-07-17 11:15
Twenty One Pilots w Polsce 2019 - bilety na koncert błyskawicznie wyprzedane! Gdzie i kiedy kupić?
Autor: fot. plakat Bandito Tour

Fani amerykańskiego duetu szturmem ruszyli na stronę dystrybutora wejściówek. Bilety na koncert Twenty One Pilots zostały wyprzedane w kilkanaście minut! Co teraz zrobić?

Twenty One Pilots w Łodzi 2019 - bilety na koncert amerykańskiego duetu to marzenie tysięcy osób w naszym kraju. Niektórzy już spełnili swoje pragnienie i cieszą się, że w połowie lutego zobaczą twórców hitu Heathens na scenie łódzkiej Atlas Areny. 17 lipca 2018 wystartowała przedsprzedaż wejściówek, dostępna wyłącznie dla osób posiadających specjalny kod. Organizatorzy chyba nie spodziewali się tak dużego zainteresowania, bo bilety na Twenty One Pilots w Polsce 2019 wyprzedały się w kilkanaście minut od wystartowania dystrybucji. Co teraz? Czy osoby, którym nie udało się kupić kartoników wstępu straciły już szanse?

Twenty One Pilots w Łodzi 2019 - bilety

Uspokajamy i informujemy, że wciąż istnieje szansa zobaczenia Josha i Tylera w Łodzi! Bilety na koncert Twenty One Pilots to bardzo gorący i chodliwy towar. Nic dziwnego, że wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Zespół za sprawą swojej oryginalności od kilku lat zbiera nowych fanów. Tym bardziej wejściówki na występ duetu to gorący towar, bo TOP w 2016 roku wystąpili w naszym kraju i wypadli naprawdę znakomicie. 

Niektórzy w komentarzach pod oficjalnym wydarzeniem na Facebooku pisali, że zakup wejściówek był niemożliwy chwilę po godzinie 10:00. Co z osobami, którym nie udało się kupić biletów 17 lipca? Na szczęście mowa jest o przedsprzedaży, więc pozostała jeszcze regularna sprzedaż. Druga szansa na wejściówki będzie już 20 lipca 2018 od godziny 10:00. Wejściówki dostępne w cenach:

  • Trybuny:

160-185 PLN
180-205 PLN
200-225 PLN

  • Płyta:

200-225 PLN

Bilety na koncert Twenty One Pilots w Polsce 2019 - gdzie i po ile kupić? [CENY]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze