Twenty One Pilots łączą siły zdalnie! Pieniądze przeznaczą na szczególny cel charytatywny!

2020-04-10 14:30
Twenty One Pilots łączą siły zdalnie! Pieniądze przeznaczą na wyjątkowy cel charytatywny!
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Twenty One Pilots łączą siły zdalnie! Pieniądze przeznaczą na wyjątkowy cel charytatywny!

Twenty One Pilots zaprezentowali nowy singiel Level of Concern, który powstał podczas pandemii COVID-19. Artyści zdecydowali, że dochody ze sprzedaży singla przeznaczą na wyjątkowy cel. Jaki? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Twenty One Pilots zaprezentowali nowy singiel Level of Concern, który powstał podczas pandemii COVID-19. Duet, który tworzą Tyler Joseph oraz Josh Dun, część zysku z singla przekaże na pomoc obsłudze sal i tras koncertowych, którzy stracili pracę w wyniku pandemii Coronavirusa. Frontman Twenty One Pilots, Tyler Joseph, ujawnił fanom za pośrednictwem Twittera, że podczas dobrowolnej kwarantanny pracuje nad nową muzyką. - Zawsze tworzę, ale czułem, że ten utwór powinien ukazać się właśnie teraz - mówi Joseph. - To prosta piosenka, ale pełna nadziei. Co ciekawe, to pierwszy numer napisany przez Tylera na gitarze elektrycznej.


Hotplota dla Super Raport. Hojni Clooneyowie, luksusowy dom Drake'a i Lady Gaga gotowa na ślub!

Twenty One Pilots - nowa piosenka 2020

Level of Concern to pierwsze nowe nagranie Twenty One Pilots od czasu znakomicie przyjętego albumu Trench z 2018 roku (platynowy status w Polsce). - Trench to doskonały przykład nieoczywistego mieszania gatunków i bogatego konceptualizmu, z których słynie Twenty One Pilots - pisał Billboard.

x

W chwili premiery płyta Trench pokryła się złotem i zapewniła nagrodzonemu Grammy duetowi najwyższą tygodniową sprzedaż w USA, rozchodząc się w nakładzie 175 tysięcy egzemplarzy w pierwszym tygodniu. Album stał się również światowym fenomenem, osiągając dwa miliardy streamów na całym świecie i debiutując w top 5 list sprzedaży w USA, Wielkiej Brytanii, Belgii, Kanadzie, Finlandii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Norwegii, Szkocji, Szwecji, Australii, Nowej Zelandii i Holandii.

Z Trench pochodzą hity The Hype, Chlorine i Jumpsuit. Ostatni z nich stał się najszybciej awansującym hitem, który dotarł na szczyt zestawienia Alternative Songs listy Billboardu, a także zapewnił grupie czwartą nominację do Grammy (w kategorii Najlepsza rockowa piosenka). Na Trench znalazły się także wyróżniające się w zestawie utwory Nico And The Niners, Levitate i My Blood.

W ubiegłym roku płyta Vessel z 2013 roku zdobyła złoty i platynowy status, a każda piosenka z albumu pokryła się złotem, platyną lub wielokrotną platyną w USA. Kolejny krążek Twenty One Pilots, Blurryface (2015), był pierwszym w cyfrowej epoce, który osiągnął takie wyniki w 2018 roku. Tym samym duet z Columbus w Ohio okazał się pierwszym na świecie wykonawcą, któremu udała się ta sztuka.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze