Darmowe gry online. W co grać podczas akcji #zostańwdomu

2020-03-20 11:42
Darmowe gry online. W co grać podczas akcji #zostańwdomu
Autor: pixabay.com Darmowe gry online. W co grać podczas akcji #zostańwdomu

Za pośrednictwem naszej akcji #zostańwdomu, apelujemy do uczniów i studentów, aby ten wolny czas od szkoły spędzili w swoim domowym zaciszu. Przychodzimy Wam z pomocą i podrzucamy nazwy darmowych gier online, które z pewnością dostarczą wiele rozrywki! Zobacz na ESKA.pl, jakie gry będą idealne dla dziewczyn, a jakie dla chłopców.

Szkoły, a także wyższe uczelnie na jakiś czas zostały zamknięte. Wiele osób pracuje również zdanie z domu. Co robić w wolnym czasie, kiedy wykonamy wszystkie swoje obowiązki? #Zostańwdomu, rozerwij się i pograj w darmowe gry online. Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy listę gier, które znajdziecie w sieci i które z pewnością przykują Wasze zainteresowanie.

Gry dla dziewczyn:

Stardoll - jeśli lubisz tworzyć i ubierać lalki, ta gra będzie dla Ciebie idealna. Możesz wystylizować światową gwiazdę ale również stworzyć swoją własną postać. Do dzieła!

Kalambury - jeśli chcesz się rozerwać ale i wytężyć umysł, idealnym rozwiązaniem na spędzenie wolnego czasu będą kalambury. Wpisując hasło w wyszukiwarkę, bez problemu znajdziesz grę online. W tej grze liczy się sprawność, kreatywność oraz dobra zabawa.

My Scene - to amerykańska seria lalek Barbie, na podstawie której stworzono gry online. Możesz wcielić się w rolę stylizki, makijażystki lub fryzjerki i stworzyć swoją wymarzoną postać.

Gry lekarskie - jeśli interesujesz się medycyną z pewnością zainteresują Cię gry lekarskie. Wciel się w doktora, albo w stomatologa i pomóż cierpiącej osobie.

Manicure Beauty Salon - wciel się w kosmetyczkę i stwórz swojej klientce przepiękny manicure! Do wyboru masz wiele kolorów i efektów specjalnych - powodzenia!

Posłuchaj dlaczego mycie włosów to także profilaktyka koronawirusa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

Darmowe gry online #zostańwdomu

Gry dla chłopców:

Penalty Shooters - to gra sportowa, więc jeśli jesteś fanem piłki nożnej na pewno Ci się spodoba.

Road Turn - ta gra będzie idealna dla osoby pasjonującej się grami zręcznościowymi i oczywiście samochodami. Wczuj się w rolę kierowcy i idealnie zaparkuj swój pojazd.

Icy Tower - kolejna zręcznościowa gra, która wśród internautów cieszy się sporą popularnością. Bohater gry ma za zadanie zdobycie oblodzonej wieży poprzez zdobywanie kolejnych stopni biegnących wewnątrz niej schodów.

Gry karciane - jeśli jesteś fanem gier karcianych i nie masz za bardzo z kim w nie pograć, z pomocą przychodzi internet. W wyszukiwarce bez problemu znajdziesz darmowe gry tego typu.

Super Mario Bros - pełna humoru, kultowa, kolorowa gra z wąsatym hydraulikiem Mario. Steruj nim, zdobywaj punkty, omijaj przeszkody i dobrze się baw!

Najnowsze