Sopot Top of the Top

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News

Top of The Top Sopot Festival 2019 - BILETY. Gdzie kupić i ile kosztują? [CENY]

2019-06-18 14:12

To będzie prawdziwe muzyczne święto! Top of The Top Sopot Festival powraca w tym roku do Opery Leśnej w Sopocie. Jak zawsze, możemy spodziewać się występów wielu wspaniałych artystów. Zarówno tych z Polski, jak i z zagranicy. Każdy z was ma szansę znaleźć się na widowni tego niezwykłego wydarzenia muzycznego. Gdzie i w jakiej cenie można kupić bilety? Odpowiadamy na ESKA.pl.

Top of The Top Sopot Festival 2019 - bilety są już w sprzedaży. Nie ma wątpliwości co do tego, że Top of the Top Festival to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń przez fanów muzyki. Stacja TVN oficjalnie potwierdziła, że podobnie do zeszłego roku, zajmie się organizacją przedsięwzięcia. W 2019 roku, Top of The Top Sopot Festival wystartuje 13 sierpnia i potrwa do 15 sierpnia. W trakcie trzech festiwalowych dni, na scenie zaprezentują się artyści z Polski oraz ci robiący światową karierę. Jak na razie nie jest znany dokładny program imprezy. Ma on zostać przedstawiony już niedługo.

Top of The Top Sopot Festival 2019 - bilety

Emitowany przez TVN festiwal co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Również w tym roku organizatorzy umożliwią przeżycie koncertu na żywo w Operze Leśnej. Bilety można kupować za pośrednictwem oficjalnych bileterii: eBilet, Biletyna, InterTicket oraz w salonach Empik. Ceny zaczynają się od 89 złotych. Dostępna jest też strefa ELITE. Aby się w niej znaleźć, trzeba wydać 800 złotych.